Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

План шостага дня тыдня

     ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар  дзяржаўнай

установы адукацыі

 ”Гімназія  №28  г. Мінска”

                                                                                                                           А.М. Зяневіч 

                                                                                                                                                        

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія № 28 г. Мінска"

у шосты дзень тыдня 24.10.2020

 

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

Суботняя школа для будучых першакласнікаў

10.00-11.30

Каб.101

будучыя першакласнікі

Лухверчык Н.І.

Кансультацыі, парады, сустрэчы…

Раённы фестываль навуковых ідаследчых работ вучняўпачатковых класаў «Пазнанне і творчасць»

10.00

ДУА “Сярэдняя школа № 15 г. Мінска”

2 “А”, 3 “Б”, 4“Б” класы

Багатка Э.А.

Гаранская А.М.

Дземко М.В.

Куракевіч Т.І.

Раённы конкурс па распрацоўцы камп’ютэрных гульняў патрыятычнай накіраванасці «ПАТРЫЁТ.by»

11.00

ДУА «ЦДАДіМ «Маяк» г.Мінска

(пер.Палявы, 2 А)

9 “Б” клас

Каракулька А.А.

Вывучаем хімію

11.00

Каб.313

8 “А”, “Б” класы

Еўдакімава Г.У.

Кансультацыя па беларускай мове

10.00

Каб.304

5 “Б”, 5 “А”, 7 “Б” класы

Дабравольская Н.М.

Наведванне тэатра юнага гледача. Спектакль «З нагоды мертвых душ»

18.00

ТЮГ

10-11 класы

Штанюк Н.А.

Лагутава М.К.

Праца з высокаматываванымі навучэнцамі

Самы французскі французскі…

08.00

Каб.308

10-11 класы

Арлова В.В.

Першы этап рэспубліканскай алімпіяды павучэбнаму прадмету «Фізічная культура і здароўе»

09.00

Каб.209,

спартыўная зала

9-11 класы

Куляшова М.В.

Умінскі І.Р.

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

Умелыя рукі

10.00-10.45

11.00-11.45

Працоўная майстэрня

5-7 класы

Шлык М.У.

Вакальная студыя “Bliss-Art”

10.00- 10.45

Пакой ДіМГА

1-11 класы

Дарашэнка В.І.

Прафесійная арыентацыя

14.00- 14.45

15.00- 15.45

Каб.208

9 “А”, “Б” класы

Ягорава К.С.

Арганізацыяпрацы СППС

Інтэрактыўны занятак “Памылка-   лепшы настаўнік”

 

Індывідуальныя кансультацыі

11.00-12.00

 

 

12.00 -13.00

Каб.211

Вучні, якія патрабуюць асаблівай пед.увагі, вучні ІПР

Педагог сацыяльны Паўленка Л.У.

Арганізацыяпрацы ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

Падрыхтоўка да Свята тыквы

11.00-12.00

Кабінет ДіМГА

10-11 класы

Дарашэнка В.І.

Арганізацыя працы спартыўнай залы

 

Турызм

9.00- 12.00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Таэквандо

12.00-13.00

Малая спарт зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі футболу

13.00- 14.30

Спартыўная зала

7-11 класы

Мастовіч А.С.

Валейбол

14.30-16.45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                       Г.М. Паўлоўская

Раздзелы сайта