Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

План шостага дня тыдня

     ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар  дзяржаўнай

установы адукацыі

 ”Гімназія  №28  г. Мінска”

                                                                                                                           А.М. Зяневіч 

                                                                                                   

 

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія № 28 г. Мінска"

у шосты дзень тыдня 17.04.2021

 

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

Суботняя школа для будучых першакласнікаў

10.00-11.30

Каб.101

будучыя першакласнікі

Сяськова Ж.І.

Кансультацыі, парады, сустрэчы, конкурсы…

Раеннае свята, прысвечаная 70-годдзю Ленінскага раёна “Нам 70 гадоў!”

11.00 – 16.00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

3-8 класы

Дарашэнка В.І.

Куляшова М.В.

Данік Н.Д.

Кансультацыя для дзяцей па прадметах

10.00

Каб. 207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Кансультацыя па матэматыцы

11.00

Каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Кансультацыі   «Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічны калейдаскоп “Хімія вакол нас”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Кансультацыя па рускай мове

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

У свеце   матэматыкі

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Праца з высокаматываванымі навучэнцамі

Вывучаем хімію на профільным узроўні

08.00

каб.313

10 клас

Драздова І.А.

Факультатыў па хіміі

10.00

каб.313

9 “А”, “Б” класы

Драздова І.А.

Праца аб’яднанняў па інтарэсах

Вакальная студыя “Bliss- Art”

09.00-09.45

Пакой ДіМГАА

1-11 класы

Дарашэнка В.І.

 

Музейная справа

09.00-09.45

10.00-10.45

Музей “Традыцыям верныя”

6,8 класы

Давідоўская Г.П.

Тэатральная студыя “Сюрпрыз”

12.00-13.00

Актавая зала

4 “А” клас

11 клас

Арлова В. В.

Галіца В. У.

Арганізацыяпрацы ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

Віктарына «Пазнай Беларусь!»

11.00

Пакой ДіМГАА

5-6 класы

Дарашэнка В.І.

Спартыўныя мерапрыемствы і арганізацыя працы спартыўнай залы

Турызм

9.00- 12.00

спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14.30-16.45

спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                                  Г.М. Паўлоўская

 

Раздзелы сайта