Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Платныя паслугі

 

Расклад

дадатковых адукацыйных платных паслуг

у дзяржаўнай установе адукацы “Гімназія №28 г. Мінска”

на IІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

Педагог дадатковай адукацыі

Назва гуртка

Клас

Колькасць дзяцей

Дзень і час правядзення

 

Кабінет

1

2

3

4

5

6

7

  1.  

Лухверчык Наталля Іванаўна

“Матэматычная вясёлка”

1”Б”

7 дзяцей

Аўторак,

12.40

 

 

204

  1.  

Лухверчык Наталля Іванаўна

“Матэматычная вясёлка”

1”Б”

8 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

 

204

  1.  

Усава Алена Міхайлаўана

“Матэматычная вясёлка”

1”А”

11 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

205

 

  1.  

Усава Алена Міхайлаўана

“Матэматычная вясёлка”

1”А”

10 дзяцей

Аўторак,

12.40

 

205

 

  1.  

Усава Алена Міхайлаўана

“Учимся говорить правильно”

1”А”,”Б”

12 дзяцей

Панадзелак,

8.00

205

  1.  

Ярошка Вольга Дзмітрыеўна

“Развіццё творчых здольнасцяў”

1”А”

1 “Б”

9 дзяцей

Пятніца,

8.00

 

310

 

  1.  

Ткачук Алена Іванаўна

“Развіццё творчых здольнасцяў”

1”А”

1 “Б”

12 дзяцей

Пятніца,

8.00

 

306

 

  1.  

Дземко Марына Васільеўна

“У свеце колеру”

1”А”, 1”Б”, 3”Б”

12дзяцей

 

Чацвер,

14.55

 

 

103

  1.  

Багатка Эма Алегаўна

“Вытокі роднай мовы”

2”А”

8 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

207

 

  1.  

Багатка Эма Алегаўна

“Вытокі роднай мовы”

2”А”

8 дзяцей

Аўторак,

14.05

 

207

 

  1.  

Багатка Эма Алегаўна

“Матэматычная вясёлка”

2.”А”

10 дзяцей

Серада,

8.00

 

207

 

  1.  

Багатка Эма Алегаўна

“Матэматычная вясёлка”

2 “А”

10 дзяцей

Серада

14.05

 

207

 

  1.  

Сяськова Жана Ігараўна

“Матэматычная вясёлка”

2 “Б”

12 дзяцей

Панядзелак,

13.05

    

     206

 

  1.  

Сяськова Жана Ігараўна

“Тайны звуков и букв”

2 “Б”

10 дзяцей

Аўторак,

14.05

    

     206

 

  1.  

Ткачук Алена Іванаўна

 

“Развіццё творчых здольнасцяў”

2 ”А”

2 ”Б”

13 дзяцей

Панядзелак 8.00

 

306

  1.  

Будзько

Мілана Сяргееўна

“Развіццё творчых здольнасцяў”

2 ”А”

2 ”Б”

8 дзяцей

Серада,

14.05

 

       213

  1.  

Будзько

Мілана Сяргееўна

 

“Развіццё творчых здольнасцяў”

2 ”А”

2 ”Б”

10 дзяцей

Пятніца,

14.05

 

       213

  1.  

Клешчанка Дар’я Аляксандраўна

“Уводзіны ў свет замежнай мовы”

2”Б”

8 дзяцей

Серада,

14.05

 

206

  1.  

Куракевіч Таццяна Іванаўна

“Роднаае слова”

3 ”А”

3 ”Б”

7 дзяцей

Аўторак ,

8.00

 

102

  1.  

Куракевіч Таццяна Іванаўна

“Займальная матэматыка”

3 ”А”

3 ”Б”

8 дзяцей

Панядзелак,

8.00

 

 

102

  1.  

Гаранская Алена Мікалаеўна

“Роднае слова”

3”Б”

7 дзяцей

Пятніца,

14.05

 

101

  1.  

Гаранская Алена Мікалаеўна

“Займальная матэматыка”

3”Б”

8 дзяцей

Панядзелак, 13.05

 

101

  1.  

Гаранская Алена Мікалаеўна

“Нядзельная школа “Ранак””

Дзеці 5-6 год

9 дзяцей

Субота,

10.00

 

101

  1.  

Галіца Вольга Уладзіміраўна

“Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове”

3 “А”

3”Б”

13 дзяцей

Серада,

8.00

 

305

  1.  

Ярошка Вольга

Дзмітрыеўна

“Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове”

3 “А”

3”Б”

6 дзяцей

Панядзелак,

8.00

 

310

  1.  

Ярошка Вольга Дзмітрыеўна

“Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове”

3”Б”

1 дзіця

Серада,

15.05

 

310

  1.  

Галіца Вольга Уладзіміраўна

“Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове”

3”Б”

1 дзіця

Чацвер,

14.05

 

305

  1.  

Ткачук Алена Іванаўна

“Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове”

4”А”

4”Б”

9 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

306

  1.  

Галіца Вольга Уладзіміраўна

“Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове”

4”А”

4”Б”

10 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

305

  1.  

Гашко Ірына Мікалаеўна

“Рашэнне тэкставых задач”

4”А”

12 дзяцей

Серада,

8.00

 

105

 

  1.  

Гашко Ірына Мікалаеўна

“Язык родной дружи со мной”

4”А”

7 дзяцей

Пятніца,

8.00

 

105

 

  1.  

Дземко Марына Васільеўна

“Развіваючыя лагічныя задачы”

4”Б”

11 дзяцей

Чацвер,

14.05

 

103

  1.  

Пяткевіч Таццяна

Віктараўна

“Метнальная арыфметыка”

1-5 класы

9 дзяцей

Панядзелак,

16.30

207

  1.  

Будзько Мілана Сяргееўна

“Мастацкае чытанне і драматызацыя”

 

5”А”

5 “Б”

9 дзяцей

Панядзелак,

15.05

 

213

  1.  

Шырневіч Людміла Казіміраўна

“Практыкум па чытанню”

5 “А”

5 ”Б”

8 дзяцей

Пятніца,

8.00

 

309

  1.  

Клешчанка Дар’я Аляксандраўна

“Другая замежная мова”

7”А”

7”Б”

7 дзяцей

Пятніца,

8.00

 

214

  1.  

Клешчанка Дар’я Аляксандраўна

“Другая замежная мова”

7”А”

7”Б”

8 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

214

  1.  

Ліцвінава Ганна Уладзіміраўна

“Рашэнне тэкставых задач”

 

7”А”

7”Б”

10 дзяцей

Пятніца,

8.00

 

301

  1.  

Ліцвінава Ганна Уладзіміраўна

“Рашэнне тэкставых задач”

 

7”А”

7”Б”

9 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

301

  1.  

Шырневіч Людміла Казіміраўна

“Практычная граматыка”

7”Б”

8 дзяцей

Серада,

8.00

 

309

  1.  

Фернанда Карына Уладзіславаўна

“Камунікатыўная граматыка”

8 ”А”,

9 ”Б”

8 дзяцей

Панядзелак, 8.00

Серада,

8.00

 

 

309А

  1.  

Ночкіна Тамара Іосіфаўна

“Пиши грамотно”

8 “А”, “Б”

9 дзяцей

Серада ,

8.00

209

  1.  

Камаровіч Наталля Аляксандраўна

“Рыхтуемся да экзаменаў”

9”А”

9”Б”

15 дзяцей

Аўторак,

8.00

 

307

  1.  

Драздова Ірына Аляксандраўна

“У свеце дзівоснай хіміі”

7 “А”

9 дзяцей

Панядзелак

8.00

313

 

 

Раздзелы сайта