Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Факультатывы

Расклад

факультатыўных заняткаў

у дзяржаўнай установе адукацыі

“Гімназія №28імя Уладзіміра Караткевіча г.Мінска”

на ІІ паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

Настаўнік

Коль-касць гадзін

Назва факультатыва

клас

Дзень і час правядзення

кабінет

  1.  

Ярошка

Вольга Дзмітрыеўна

1

 

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

 

1 “А”

Аўторак

8.00

310

  1.  

Ярошка

Вольга Дзмітрыеўна

1

 

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

 

1 “Б”

Серада

16.00

310

  1.  

Галіца Вольга Уладзіміраўна

 

1

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

1 “А”

Чацвер

16.00

305

  1.  

Галіца Вольга Уладзіміраўна

 

1

 

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

 

1 “Б”

Пятніца

16.00

305

  1.  

Гашко Ірына Мікалаеўна

1

“Вытокі роднай мовы”

2 “А”

Аўторак

13.05

105

  1.  

 

Дземко Марына Васільеўна

 

 

1

“Вытокі роднай мовы”

2 “Б”

Аўторак

14.10

103

  1.  

Ярошка

Вольга Дзмітрыеўна

1

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

2 “А”

Панядзелак 16.00

310

  1.  

Ярошка

Вольга Дзмітрыеўна

1

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

2 “Б”

Панядзелак

14.05

310

  1.  

Галіца Вольга Уладзіміраўна

 

1

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

2 “А”

Панядзелак

15.00

306

      10.

 

Галіца Вольга Уладзіміраўна

 

 

1

”Уводзіны ў свет замежнай мовы”

2 “Б”

Панядзелак

16.00

306

      11.

Усава
Алена Міхайлаўна

1

“Вытокі роднай мовы”

3 “А”

Чацвер

13.05

205

      12.

Лухверчык Наталля

Іванаўна

1

“Вытокі роднай мовы”

3 “Б”

Панядзелак

13.05

 

204

      13.

 

Багатка Эма Алегаўна

 

1

“Вытокі роднай мовы”

4 “А”

Пятніца

13.05

207

     14.

 

Сяськова Жана Ігараўна

 

1

“Вытокі роднай мовы”

4 “Б”

Панядзелак

13.05

206

     15.

 

Піткевіч Юлія Леанідаўна

 

 

 

1

“Асновы моўнай культуры”

1 “Б”

Панядзелак

12.45

102

     16.

 

Гаранская Алена Мікалаеўна

 

 

1

“Асновы моўнай культуры”

1 “А”

Пятніца

12.45

101

     17.

Халымон Алена Микалаеўна

1

“Падарожжа з матэматыкай”

6 “А”

“Б”

Аўторак

8.00

302

     18.

 

Давідоўская Ганна Пятроўна

 

1

“Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму”

6”А”, “Б”

Панядзелак

15.05

302

     19.

 

Давідоўская Ганна Пятроўна

 

 

1

“Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму”

7 “А”, “Б”

Аўторак

15.05

302

     20.

Драздова Ірына Мікалаеўна

1

“У краіне дзівоснай хіміі”

7 “А”

Пятніца

15.05

312

     21.

 

Лазук Таісья Фёдараўна

 

 

1

“Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)”

9”А”

Аўторак

08.00

303

     22.

Лазук Таісья Фёдараўна

 

 

1

“Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце Другой сусветнай вайны)”

9”Б”

Аўторак

15.05

303

     23.

Ягорава Ксенія Сяргееўна

1

“Мой псіхалагічны дабрабыт і дапамога аднагодкам у крызіснай сітуацыі”

10 клас

Чацвер

16.05

208

Раздзелы сайта