Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

План шестой недели гимназии №28 г. Минска на II полугодие 2019/2020 учебного года

                   

ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар дзяржаўнай
установы адукацыі
”Гімназія №28 г. Мінска” 
А.М. Зяневіч

                                                      

ПЛАН

работы дзяржаўнай установы адукацыі

 “ Гімназія №28 г.Мінска”  у шосты дзень тыдня

на ІІ паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

 

ДАТА

Форма правядзення, назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Кантынгент, катэгорыя

Адказны

18.01-кансультацый

ная

 

 

 

 

 

Кансультацыя па матэматыцы

11-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя для дзяцей

па пытаннях навучання

12:35

Каб. 103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Педагагічная майстэрня  “Разумнікі і разумніцы”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кансультацыя па біялогіі

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Гадзіна рускай мовы “Язык не знает границ»

10-00

Каб.209

6 , 7 класы

Ночкіна Т.І.

Педагагічная майстэрня па фізіцы

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

ДавыдзенкаЛ.І.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

 Зімовыя святы і абрады беларусаў. Віктарына.

10.30-11.30

Бібліятэка

2,3 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

25.01 (прававое выхаванне) «Сумленне, адказнасць, закон»

Віктарына “Эрудыт”

11-30

каб.206,207

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А. Кірыковіч Н.А.

Круглы стол “Права і закон”

10-00

Каб.102

2 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Віктарына “Сімвалы маёй Радзімы”

11-00

каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Віктарына “Скарбы Беларусі”

10-00

Каб 205

4 “А” клас

Усава А.М.

Спартландыя  “Выбірай правільны шлях”

11-00

спартыўная зала

5  “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Творчая майстэрня “Падарожжа ў хімію”

10:00

Каб.313

вучні 8-х класаў

Драздова І.А.

Прававы занятак “Насілле ў кіберпрасторы”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Інтэрактыўная гульня “Жыць па закону”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Круглы стол “Закон і адказнасць”

10-00

Каб.304

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

Віктарына : :Чудадзейныя словы і ўчынкі”

10.30-11.30

Бібліятэка

  3,4 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

01.02(працоў

нае выхаванне) «Чалавек працаю славіцца»

 

 

 

 

Круглы стол «Майструем сваімі рукамі”

11-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Творчая майстэрня  “Беларуская лялька”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Круглы стол “Нашы добрыя справы”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Акцыя «Зберажом кнігі»

10-00

Бібліятэка

8 “Б” клас

ДавыдзенкаЛ.І.

Дзелавая гульня “Прафесія маёй мары”

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

08.02-(ЗЛЖ)

Спартыўныя гульні, эстафеты

10-00

Спартыўная зала

2 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Спартыўныя гульні, эстафеты

10-00

Спартыўная зала

3 “А” клас

Гашко І.М.

Кансультацыя для дзяцей

па пытаннях выхавання

12:35

Каб. 103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Лыжы, санкі і канькі - мае лепшыя сябры

10-00

стадыён

4 “А” клас

Усава А.М.

Спартыўныя гульні  “Здароўю- “да”, дрэнным звычкам- “не”!”

11-00

спартыўная зала

5  “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Хімічны калейдаскоп “Вуглярод- аснова арганічных рэчываў”

10:00

Каб.313

вучні 9 класа

Драздова І.А.

Наведванне катка

12-00

ШКСК “Чыжоўка-арэна"

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Вусны часопіс “Правільна харчавацца- здорава жыць”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Футбольны турнір

11-00

Спартыўная зала

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

“Мір прафесій”. Віктарына.

10.30-11.30

Бібліятэка

  5, 6 класы

Кульбіцкая І.М.

 

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

15.02-кансультацый

ная субота

Кансультацыя па беларускай, рускай мовах

11-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

“Майстэрня Чароўнага Алоўка”, конкурс малюнкаў

12:35

Каб. 103

3 “Б”клас

Дземко М. В.

Педагагічная майстэрня  “Спаборніцтва матэматыкаў”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кансультацыя па біялогіі

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Гадзіна рускай мовы“Спаборніцтва філолагаў”

10-00

Каб.209

6, 7  класы

Ночкіна Т.І.

Педагагічная майстэрня па фізіцы

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

ДавыдзенкаЛ.І.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

22.02 (прававое выхаванне)

“Сумленне, адказнасць, закон”

Круглы стол “Мая бяспека ў маіх руках”

11-30

Каб.206,207

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Інтэлектуальная гульня «Што такое сяброўства?»

10-00

Каб.102

2 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Гульня-віктарына “Наша Беларусь”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Майстэрня ўмелых. Выраб паштоўкі да Дня Абаронца Айчыны

10-00

Каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

 

10-00

 

3 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Круглы стол “Мае правы і абавязкі”

11-00

Кааб.307

5  “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

 Інтэрактыўная гульня “Мой унутраны свет”

10:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Агляд і абмеркаванне тэматычнага фільма “Закон і правы падлетка”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Інтэрактыўная гульня “Азбука паслухмянасці”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Круглы стол “Шкодныя звычкі”

10-00

Каб.304

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

29.02- (патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Відыячасопіс “Загадкавыя мясціны Беларусі”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Віртуальная экскурсія па замках Беларусі

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

 “Святло роднай мовы”

Конкурс вершаў

10.30 -11.30

Бібліятэка

4-6 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

07.03-(прафарыента

цыйная работа)

Інтэрактыўная гульня «Мая будучая прафесія»

11-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя для дзяцей

па пытаннях навучання

11:35

Каб. 103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Педагагічная майстэрня  “Падарунак для мамы”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Творчая сустрэча “Падарунак для мамы”

11-00

каб.307

5  “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Агляд і абмеркаванне прэзентацыі “Прэстыжныя прафесіі”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Дзелавая гульня “Прафесія маёй мары”

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Віртуальная экскурсія па ВНУ МІнска

10-00

Каб.304

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

14.03(здаровы лад жыцця) “Здаровы я здаровая краіна»

Гульні з мячом

10-00

Спартыўная зала

2 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Гульні народаў свету

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Беларускія народныя гульні; гульні з мячом

10-00

Спартыўныя пляцоўкі

4 “А” клас

Усава А.М.

Хімічная скарбонка “Міжмалекулярнае ўзаемадзеянне”

10:00

Каб.313

вучні 8-х класаў

Драздова І.А.

Віктарына “Птушкі Беларусі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Прэзентацыя “З гісторыі беларускага спорту”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Віктарына “Пажарная бяспека”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Шахматна-шашачны турнір “Чорныя і белыя”

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

“ Я грамадзянін Рэспублікі Беларусь.  Да дня Канстытуцыі.  Размова каля кніжнай полкі.

10.30-11.30

Бібліятэка

5-6 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

21.03 –кансультацый ная субота

Інтэрактыўная гульня “Лагічная матэматыка”

11-30

Каб.206,207

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Кансультацыя па матэматыцы

10-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

“Майстэрня Нажнічак-Чараўнічак”, выраб рухомай цацкі

12:35

каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Інтэлектуальная гульня “Свая гульня”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Вясёлыя старты “здаровы лад жыцця”

11-00

Спартыўная зала

5 “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Кансультацыя па біялогіі

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Педагагічная майстэрня “Смак беларускай мовы”

10-00

Каб.304

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

28.03 (прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Круглы стол “Сяброўствам свет трымаецца”

10-00

Каб.102

2 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Конкурс малюнкаў “Жыццёвыя сітуацыі”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Лепшы знаток мовы. Круглы стол “Чаму мы так размаўляем?”

10-00

каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

Інтэлектуальная гульня “Вясёлыя і знаходлівыя”

10:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Дыспут “Лідэр. Хто ён?”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Інтэрактыўная гульня “Ведай гісторыю роднай краіны”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Сустрэча з псіхолагам

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Віктарына ”Правы і абавязкі казачных герояў”

 

10.30-11.30

Бібліятэка

2-4 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

04.04 (прафарыентацыйнае выхаванне)

Творчая майстэрня «Чароўнае дрэва»

10-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя для бацькоў  па пытаннях выхавання

11:35

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Настольныя гульні

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Спартыўная гульня “Здаровы лад жыцця”

11-00

Спартыўная зала

5 “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Віктарына “Ахова прыроды”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Ролевыя гульні “Кола прафесій”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Абарона прзентацый

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Дзень адкрытых дзвярэй

10-00

ВНУ Мінска

10,11 класы

Лагутава М.К.

Дабравольская Н.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

11.04-(ЗЛЖ)

Спартыўныя гульні і эстафеты

10-00

Спартыўная зала

2 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Віктарына “Арыфметыка здароўя”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Эстафеты  “Сустрэнемся на стадыёне”

10-00

стадыён

4 “А” клас

Усава А.М.

Творчая майстэрня “Вясновыя кветкі”

11:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Гульня “Гісторыя алімпійскага руху”

10-00

Каб. 209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Інтэрактыўная гульня “Здароўе на стале”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Спартыўныя эстафеты

10-00

Спартыўныя пляцоўкі

9 клас

Штанюк Н.А.

Гульня  “Парады Айбаліта”

10.30-11.30

Бібліятэка

2-4 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

18.04-кансультацыйная субота

Майстэрня «Нажнічкі-чараўнічкі»

11-30

каб.206,207

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Кансультацыя для бацькоў

10-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

“Майстэрня Чароўнага Алоўка”, вітраж

12:35

каб.101

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Творчы занятак “Мова родная мая”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кансультацыя для бацькоў і вучняў

11-00

Каб.301, 307

5 “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Кансультацыя па біялогіі

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка ЛІ.

Педагагічная майстэрня “Смак беларускай мовы”

10-00

Каб.304

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

25.04 (патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Турнір знаўцаў “Традыцыі беларускага народа”

10-00

Каб.102

 2“А” клас

Куракевіч Т.І.

Гульнявая праграма “Прыгожыя мясціны Радзімы”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Віктарына “Беларусь мая, сінявокая”

10-00

каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

Віктарына “Мая Беларусь”

10:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Прагляд к/ф “Чучело”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Мультымедыйная прэзентацыя “Вядомыя людзі Беларусі”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Экскурсія па вуліцах Верхняга горада

10-00

Верхні горад

9 клас

Штанюк Н.А.

“Чарнобыль - плач сэрца Беларусі” Відэяфільм.

10.30-11.30

 

 

Бібліятэка

 

 

5-7 класы

 

 

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

02.05-(працоўнае выхаванне)”Чалавек працаю славіцца”

Калектыўна-творчая праца «Падарунак для ветэрана»

10-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя для дзяцей

па пытаннях навучання

11:35

каб.103

3 “Б”клас

Дземко М. В.

Творчы занятак “Вырабы з гіпсу”

10-00

каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Спартыўная гадзіна “Хто і як прыходзіць у спорт?”

11-00

Спартыўная зала

5 “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Экскурсія на фабрыку “Слодыч”

10-00

фабрыка “Слодыч”

8 “Б” клас

Давыдзенка ЛІ.

Акцыя “Дапамажы кнізе”

10-00

бібліятэка

10, 11 класы

Дабравольская Н.М.

Лагутава М.К.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

16.05-кансультацыйная субота

Педагагічная майстэрня «Рашай, лічы, адгадвай»

10-00

Каб.102

 2“А” клас

Куракевіч Т.І.

Кансультацыя па матэматыцы

11-00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Занятак па рускай мове “Язык родной, дружі со мной”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

“Майстэрня Нажнічак-Чараўнічак”, калектыўная работа

12:35

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Працоўны дэсант  “Мой утульны школьны двор”

10-00

школьны двор

4 “А” клас

Усава А.М.

Спартыўныя гульні

10-00

стадыён

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Педагагічная майстэрня  “Вада і растворы ў жыцці чалавека”

10:00

Каб.313

7 “А”, “Б” класы

Драздова І.А.

Кансультацыя па біялогіі

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Гадзіна рускай мовы “Знаўцы рускай мовы”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Педагагічная майстэрня 

11-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

“Сцяжынкі здароўя”. Віктарына.

10.30-11.30

Бібліятэка

3-5 класы

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

23.05(патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Турнір мовазнаўцаў «Гучы, родная мова!»

11-30

каб.206, 207

1“А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Дзень здароўя

11-00

стадыён

5  “А”,“Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Відыяпрэзентацыя “Адкуль пайшлі назвы беларускіх гарадоў і вёсак”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Мультымедыйная прэзентацыя “Яны змагаліся за Радзіму”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Акцыя. Кніжкіна бальніца. Рамонт кніг і падручнікаў.

10.0-11.00

Бібліятэка

Актыў

Кульбіцкая І.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

30.05-(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Экскурсія па Мінску

09-00

Мінск

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Святочная праграма “Да пабачэння, 3 клас!”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Круглы стол “Мае бяспечныя канікулы”

10-00

каб. 205

4 “А” клас

Усава А.М.

Наведванне к/т “Ракета”

11:00

к/т “Ракета”

 6 “А” клас

Драздова І.А.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Прававы занятак “Знатакі права”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Экскурсія ў Сулу

14-00

Сула

9, 11 класы

Штанюк Н.А.

Дабравольская Н.М.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажорная зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                             Г.М.Паўлоўская

         

ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар дзяржаўнай
установы адукацыі
”Гімназія №28 г. Мінска” 
А.М. Зяневіч

                                                      

ПЛАН

работы дзяржаўнай установы адукацыі

 “ Гімназія №28 г.Мінска”  у шосты дзень тыдня на І паўгоддзе 2019/2020 навучальнага года

ДАТА

Форма правядзення, назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Кантынгент, катэгорыя

Адказны

07.09

 

 

 

 

 

Гадзіна чытача “Адкуль да нас прыйшла кніга?”

10-00

бібліятэка

2-3 класы

Кульбіцкая І.М.

Экскурсія ў мемарыяльны комплекс “Брама памяці”

10-00

мемарыяльны комплекс “Брама памяці” у Трасцянцы

7 “А”, 7 “Б” класы

Давідоўская Г.П. Ночкіна Т.І.

Да Года малой радзімы. Экскурсія “Мой Мінск- мая сталіца”

11-00

Мінск

5 “А”, 5 “Б” класы

Камаровіч Н.А. Атрошчанка В.М.

Круглы стол «Дзень беларускай пісьменнасці»

11-00

каб. 312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Да Года малой радзімы. Занятак “Зберажы горад, у якім жывеш»

11-00

Батанічны сад

11 клас

Дабравольская Н.М.

Дружынны этап рэспубліканскага квэста-гульні “Па слядах Перамогі…”

11.00- акцябраты

12.00-піянеры

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Члены ГА “БРПА”

2-8 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

14.09

Мабільны музей “Гэта Радзіма мая”

12-00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

7-10 класы

Давідоўская Г.П.

Гаранская А.М.

Куракевіч Т.І.

Удзел у раенным конкурсе “Першакласная парачка”

13-00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Спартыўная эстафета “Паласа перашкод”

17-00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

7-9 класы

Куляшова М.В.

Ускладанне кветак каля мемарыяльнага комплексу “Мінск-горад-герой”

11-00

комплекс “Мінск-горад-герой”

4 “А” ,“Б” класы

Усава А.М.

Лухверчык Н.І.

 

Творчая майстэрня

11-00

Каб.313

8 “А” ,“Б” класы

Драздова І.А.

Урачысты прыем у рады ГА “БРПА”

11.30-

 

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

4 “А”, “Б” класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

Круглы стол “Лепшы Знайка”

10.00

Каб 205

4 “А” клас

Усава А.М.

21.09

Педагагічная майстэрня “Займальная матэматыка”

10.00

Каб.204

3 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Педагагічная майстэрня “Восеньскія замалёўкі ў літаратуры”

11-00

Каб.307

5 “А” клас

Камаровіч Н.А.

Педагагічная майстэрня “Па прасторах геаграфіі”

10-00

Каб.301

5 “Б”, 8 “А”, “Б”

Атрошчанка В.М.

Вандроўка на Мінскае мора

10:00

 

6 “А” клас

Драздова І.А.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

ДавыдзенкаЛ.І.

Турнір “Крыжык-нолік”

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Гімназічныя чэмпіянаты

“Крыжыкі нулікі”

“Запуск папяровых самалёцікаў”

11.00

12-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Члены грамадскіх арганізацый гімназіі

7-10 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

28.09 День малой родины «Радзімы вялікай няма без малой»

Інтэрактыўная гульня «Я-пешаход»

10-00

Пляцоўка па ПДР

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Наведванне Лошыцкай сядзібы

11-00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

3 “А” клас

Гашко І.М.

Арт- гадзіна  ў галерэі дзіцячай творчасці «Сузор’е  талентаў”

11.00

Галерэя “ Сузор’е  талентаў”

3 класы(СШ № 123,129,134,36)

Дземко М. В.

Экскурсія « З гісторыі цікавага  экспаната»

10-00

Музей “Традыцыям верныя”

5  класы(СШ № 123,129,134,36)

Давідоўская Г.П.

Гадзіна рускай мовы «Займальная руская мова»

10-00

Каб.209

7“Б” клас

Ночкіна Т.І.

Брэйн-рынг «Мая Беларусь

11-00

Каб.303

6-8  класы(СШ № 123,129,134,36)

Лазук Т.Ф.

Конкурсная программа “З рогу ўсяго многа”

10-00

Каб.304

 9-10 класы(СШ № 123,129,134,36)

Дабравольская Н.М.

Віктарына “Правы і     абавязкі казачных герояў”

10.00-11.00

Бібліятэка

  3,4 класы

Кульбіцкая І.М.

Гульня-вандраванне «Пуцявінамі Беларусі”

11.00

Актавая зала

7-8 класы (СШ № 123,129,134,36)

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

05.10

Спартыўныя гульні і эстафеты

10-00

Спартыўныя пляцоўкі

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Творчая майстэрня

11-00

Кааб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Творчая майстэрня “Майстэрня Чароўнага Алоўка і Нажнічак-Чараўнічак”

12.00

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Да Дня Маці. Майстэрня “Нажнічкі-чараўнічкі”

10.00

Каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

Творчая майстэрня “Юныя натуралісты”

11-00

Каб.307

5 “А” клас

Камаровіч Н.А.

Творчая майстэрня “Рознакаляровая восень”

11:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

 

10-00

 

5 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Інтэлектуальная гульня “Па лабірынтах ведаў”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Інтэрактыўная гульня “Здаровае харчаванне”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Акцыя “Чысты двор”

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Тэатр форум “Складаная сітуацыя”

Гульнявая праграма для новых членаў БРПА “Давайце пазнаёмімся”

11.00

12-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

4-5, 8 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

12.10

Спартыўнае свята “Два капітаны”

11-00

Спартыўная зала

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Інтэлектуальная гульня. “Прырода вакол нас”

10-00

Кааб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Спартландыя “Рух- гэта жыццё”

11-00

Спартыўная зала

5 “Б”, “А” класы

Атрошчанка В.М.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Літаратурная гасцёўня “У свеце паэзіі М.Ю.Лермантава”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Наведванне катка

11-00

каток

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Круглы стол «Як харчаваліся нашы продкі?”

10-00

Каб.304

11 клас

Дабравольская Н.М.

Свята чырвонай зорачкі

11.00

Актавая зала

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

3-11 класы

Няпомняшчых М.І.

Конкурс вершаў ”Мама родная,мама мая”. 

10.30-11.30

Бібліятэка

  5, 6 класы

Кульбіцкая І.М.

 

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

19.10

 

Спартландыя “Мама, тата, я –спартыўная сям’я”

11-00

Спартыўная зала

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Педагагічная майстэрня “Рашэнне тэставых задач”

10-00

Каб.102

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Занятак «Язык родной дружи со мной»

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Кансультацыя для дзяцей і бацькоў па пытаннях навучання і выхавання

12-00

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Парная работа “Хто рашыў больш?”

10-00

Каб.205

3 “А” клас

Усава А.М.

Педагагічная майстэрня “Восеньскія замалёўкі ў літаратуры”

11-00

Каб.307

5 “А” клас

Камаровіч Н.А.

Педагагічная майстэрня “Пазнавальная геаграфія”

10-00

Каб.301

5 “Б” клас

Атрошчанка В.М.

Педагагічная майстэрня “Каляровыя рэакцыі іённага абмену”

10:00

Каб.313

 6 “А” клас

Драздова І.А.

Педагагічная майстэрня

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня “Чытаем гістарычную карту”

09-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Праца школы маладога лідэра

11:00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Члены грамадскіх арганізацый гімназіі

8-11 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

26.10

Творчая майстэрня «Восеньскі букет»

10-00

Каб.101

1 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Інтэлектуальнае спаборніцтва. “Свая гульня”

10-00

Каб.204

3 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

 

10-00

 

4 “А” ,“Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Акцыя “Чысты клас”

10-00

Каб.301

5 “Б” клас

Атрошчанка В.М.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Літаратурнае вандраванне “Малая радзіма рускіх пісьменнікаў”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Віртуальная сустрэча з рабочымі прафесіямі

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Наведванне музея “ Традыцыям верныя”

11-00

музей “ Традыцыям верныя”

11 клас

Дабравольская Н.М.

Гульня віктарына “Падарожжа ў краіну светлафора”

 

11:00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Члены грамадскіх арганізацый гімназіі

2-5 класы

Няпомняшчых М.І.

 Віртуальная вандроўка “Самыя прыгожыя бібліятэкі свету”

10.30 -11.30

Бібліятэка

  2-5 класы

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

02.11

Інтэрактыўная гульня “Мая прафесія”

10-00

Каб.101

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Літаратурны рынг

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Акцыя “Зберажом кнігу”

10-00

бібліятэка

 11 клас

Дабравольская Н.М.

Наведванне музея піянерыі

11:00

МГПДіМ

Члены грамадскіх арганізацый гімназіі

8-9 клас

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

09.11

Займальная матэматыка

10-00

Каб.102

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Спартландыя «Спрытныя, лощкия, умелыя»

11-00

Спартыўная зала

3 “А” клас

Гашко І.М.

Творчая майстэрня “Майстэрня Чароўнага Алоўка і Нажнічак-Чараўнічак”

12.00

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Экалагічная прагулка “Дзіўнае побач”

10-00

Каб. 205

4 “А” клас

Усава А.М.

Спартландыя “Рух і маладосць”

11-00

Спартыўная зала

5 “А” клас

Камаровіч Н.А.

Інтэлектуальная гульня “Вясёлыя і знаходлівыя”

10-00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

КВЗ “Будзем здаровыя”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Інтэрактыўная гульня “Здаровае харчаванне”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Спартыўныя эстафеты на свежым паветры

10-00

стадыён

9 клас

Штанюк Н.А.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

16.11

Творчая майстэрня “Герб маёй сям’і”

10-00

Каб.101

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Інтэрактыўны занятак “Здаровым быць здорава”

10-00

Каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Педагагічная майстэрня “Падарожжа ў Амерыку”

10-00

Каб.301

5 “Б” клас

Атрошчанка В.М.

Педагагічная майстэрня

10:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Педагагічная майстэрня “Біялогія вакол нас”

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Гадзіна рускай мовы “Займальнае рускае слова”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Педагагічная майстэрня

11-00

Каб.304

 11 клас

Дабравольская Н.М.

Падрыхтоўка акцыі

“Цуды на каляды”,

“Нашы дзеці”

11:00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

9-11 класы

Няпомняшчых М.І.

“Нам выпала шчасце тут нарадзіцца”. Віктарына да года малой Радзімы.        

10.30-11.30

Бтбліятэка

  5-6 класы

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

23.11

 

Інтэлектуальная гульня “Славутыя гарады маёй Радзімы”

10-00

Каб.206

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Конкурсная праграма “Рашай, лічы, адгадвай”

10-00

Каб.102

2“А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Конкурс малюнкаў “Сімволіка Рэспублікі Беларусь”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Творчая майстэрня “Майстэрня Чароўнага Алоўка і Нажнічак-Чараўнічак”

12.00

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Віктарына “О, Беларусь, мая калыска…”

10-00

Каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

Творчая майстэрня “Юныя натуралісты”

11-00

Каб.307

5 “А”  клас

Камаровіч Н.А.

Інтэрактыўная гульня “Мой край”

11:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Гістарычная патрыятычная гульня “Імёны Перамогі”

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Інтэрактыўная гульня “Па літарах закона”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Завочная эскурсія на гарадах Беларусі

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Творчая майстэрня “Бяспека і мы”

12-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

4,7,11 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

30.11

 

 

 

 

 

Педагагічная майстэрня

 “Знаўцы роднай мовы”

10-00

Каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кіналекторый

“Стоп СНІД”

12-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

8 класы

Няпомняшчых М.І.

Гутарка:”Правілы дарожныя павінен ведаць кожны”

10.00-11.00

Бібліятэка

  2-4 класы

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

07.12

Займальная граматыка

10-00

Каб.102

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Творчая майстэрня “Новы год”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Творчая майстэрня “Майстэрня Чароўнага Алоўка і Нажнічак-Чараўнічак”

12.00

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Круглы стол “Як з’явіліся гадзіннікі”

10-00

Каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

Творчая майстэрня “Юныя натуралісты”

11-00

Каб.307

5 “А”  клас

Камаровіч Н.А.

Творчая майстэрня “Падарунак на Новы год”

11:00

Каб.313

6 “А” клас

Драздова І.А.

Займальная эканоміка

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Інтэрактыўная гульня “Алфавіт па- беларуску”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Дзелавая гульня “Свет прафесій”

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Творчая майстэрня “Падарожжа ў краіну светлафора”

 

12-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

4-5 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

14.12

Спартыўныя эстафеты

11-00

Спартыўная зала

1 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Кірыковіч Н.А.

Круглы стол “Здаровыя зубы- здароўю любы”

10-00

Каб.101

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Інтэлектуальная гульня “По страничкам сказок»

10-00

Каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Творчая майстэрня “Чароўны кручок”

10-00

Каб.301

5 “Б” клас

Атрошчанка В.М.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Інтэлектуальная гульня “Эрудыт”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Выраб навагодніх упрыгожванняў

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка ЛІ.

Беларускія народныя святы

10-00

Каб.304

 11 клас

Дабравольская Н.М.

 Конкурс малюнкаў:   “Ой зіма, зіма”

10.00-11.00

Бібліятэка

 3,4 класы

Кульбіцкая І.М.

Тэатр форум

“Складаная сітуацыя”

11-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

8 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

21.12

Педагагічная майстэрня “Рашэнне тэставых задач”

10-00

Каб.102

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Занятак “Падарожжа ў займальную матэматыку”

11-00

Каб.105

3 “А” клас

Гашко І.М.

Кансультацыя для дзяцей і бацькоў па пытаннях навучання і выхавання

12.00

Каб.103

3 “Б” клас

Дземко М. В.

Алімпіяда “Лепшы знаўца мовы”

10-00

Каб.205

4 “А” клас

Усава А.М.

Педагагічная майстэрня “Спаборніцтва матэматыкаў”

10-00

Каб.204

4 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Педагагічная майстэрня “Зімнія замалёўкі ў літаратуры”

10-00

 

5 “А” клас

Камаровіч Н.А.

Педагагічная майстэрня “Роля хімічных рэакцый”

10-00

Каб.313

6“А” клас

Драздова І.А.

Педагагічная майстэрня

12-00

Каб.212

7 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня “Праца з гістарычнымі паняццямі”

09-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

 Творчы занятак “Дзе жыве Дзед Мароз?”

10.00-11.00

 

 

Бібліятэка

 

 

3-4 класы

 

 

Кульбіцкая І.М.

Педагагічная майстэрня

10-00

Каб.203

9 клас

Штанюк Н.А.

Творчая майстэрня “Снежныя узоры”

11-00

Пакой дзіцячых і грамадскіх аб'яднанняў

Актыў грамадскіх арганізацый гімназіі

3 класы

Няпомняшчых М.І.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

28.12

Спартыўнае свята «Мама, тата, я- спартыўная сям'я»

11-00

Спартыўная зала

2 “А”, “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Творчая майстэрня “Віншаванне сваімі рукамі”

10-00

Каб.301

5 “Б” клас

Атрошчанка В.М.

Творчая майстэрня “Сваімі рукамі”

11-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Завочнае падарожжа “У дарогу за Дзедам Марозам”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Зімовыя забавы ў Лошыцкім парку

11-00

парк

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Батлейка “Цар Ірад”

10-00

Каб.304

11 клас

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                             Г.М.Паўлоўская

Разделы сайта