•  
  •  
  •  
  •  
 
 
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Галоўная : Вучням : Шосты дзень тыдня : План работы ДУА "Гімназія №28 г. Мінска" у шосты дзень тыдня на 2017/2018 навучальны год

План работы ДУА "Гімназія №28 г. Мінска" у шосты дзень тыдня на 2017/2018 навучальны год

Зацвярджаю

Дырэктар Дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія №28 г.Мінска”

Н.А.Лазоўская

_________________2017

 

ПЛАН

работы ДУА “ Гімназія №28 г.Мінска”  у шосты дзень тыдня на І паўгоддзе 2017/2018 н.г.

ДАТА

Форма правядзення, назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Кантынгент, катэгорыя

Адказны

02.09(патрыятычнае і грамадзянскае

выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Пешая прагулка “Я і прырода”

11-00- 11-45

Парк Грэкавай

1-2 класы

Гашко І.М.

Конкурс “Родны мой горад”

12-00-13-00

Парк Грэкавай

3-4 класы

Гаранская А.М.

Экскурсія “Гістарычныя мясціны Мінска”

12-30-13-30

Лошыцкі сядзіба-паркавы комплекс

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Вандроўка па Верхнім горадзе. Свята “Тбілісоба”.

12-00- 14-00

пл. Свабоды

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Выстава “Спадчына Беларусі. Да 950- годдзя Мінска”.

12-00- 14-00

Парк Чалюскінцаў

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

Акцыя ГА “БРСМ”, прысвечаная Дню   горада Мінска

11.00-12.00

Мемарыяльная дошка К. Ракасоўскаму

Лідэры ГА “БРСМ”

Педагог-арганізатар

Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

09.09- Свята горада

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Раённае свята «Мінску - 950 год!», прысвечаны  святкаванню Дня города Мінска

12-00- 13-00

Лошыцкі сядзіба-паркавы комплекс

1-2 класы

Дземко М.В.

Раённае свята «Мінску - 950 год!», прысвечаны  святкаванню Дня города Мінска

13-00-14-00

Лошыцкі сядзіба-паркавы комплекс

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Святочная праграма да 950- годдзя Мінска

14-00-14-30

Пляцоўка перад к/т “Салют”

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Выстава “Спадчына Беларусі. Да 950- годдзя Мінска”.

12-00- 14-00

Парк Чалюскінцаў

7-8 класы

Лагутава М.К.

Турыстычная паласа перашкод

11-40- 12-00

Лошыцкі сядзіба-паркавы комплекс

8-10 класы

Куляшова М.В.

Маладзёжны праект “MINSK BIRTHDAY PARTY”.

18-00-22-00

Музейна-паркавы комплекс “Перамога”

11 клас

Мацакова Я.В.

Лазук Т.Ф.

Завочнае вандраванне па гораду “ Любы Мінск- малады і прыгожы”

10.00-11.00

Бібліятэка

7 клас

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

16.09 (прафарыентацыйная работа)

 

Віктарына “Свет прафесій”

10-00-10-45

Каб.205

3-я класы

Усава А.М.

Прэзентацыя “Прафесіі і час”

10-00-10-45

Каб.102

1-2 класы

Куракевіч Т.І.

Вывучаем прафесію біёлага, кветкавода. Вандроўка ў Батанічны сад

11-00-13-00

Батанічны сад

5-6 класы

Галіца В.У.

Экскурсія ў УП “Белпошта”

12.00-14.00

 

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Віртуальная экскурсія “ Мінск-працоўны”

11-00- 11-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

Удзел у раенным свяце, прысвечаным  Дню БРПА (святочны прыем ушэрагіГА «БРПА»)

11.00-13.00

Стадыен ДУА «Сярэдняя школа №55»

5-6 класы

Удзел у раенным свяце, прысвечаным  Дню БРПА (святочны прыем ушэрагіГА «БРПА»)

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

23.09(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

 

Ролевая гульня “Як пазбегнуць непрыемнасці?”

10-00- 10-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Круглы стол “Мае правы і абавязкі”

10-00- 10-45

Каб.101

3-4 класы

Гаранская А.М.

Гульня “Пачнём з правілаў этыкету”

11-00-11-45

Каб.210

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Прэзентацыя “Законы Рэспублікі Беларусь”

11-00-11-45

Каб.203

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Наведванне музея міліцыі

11-00- 13-00

музей

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

“Зорная ростань”

10.30-11.15

 

Актавая зала

 

1-11 класы

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Гутарка “Правы ў казках”

10.00-11.00

Бібліятэка

4 “А”,4”Б”

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

30.09(працоўнае выхаванне)”Чалавек працаю славіцца”

Творчая майстэрня “У гасцях у творца”

11-00- 11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Конкурс малюнкаў “Кім я мару быць?”

10-00-10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Інтэрактыўная гульня “Па прафесіям ад “А” да “Я”.

11-00-11-45

Каб.303

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Акцыя “Дом, у якім я жыву”

11-00-12-00

тэрыторыя

7-8 класы

Лагутава М.К.

Праца ў бібліятэцы “Кнізе другое жыццё”

11-00-11-45

бібліятэка

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

 

Падрыхтоўка да свята “Дзень настаўніка”

 

10.00- 11.30

 

Пакой ДІМГА,

актавая зала

 

1-11класы

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Пазнавальная гульня  “Вандроўка ў краіну ведаў”

10.00-11.00

Бібліятэка

1 клас

Кульбіцкая І.М.

 

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

07.10( прафарыентацыйная работа)

 

Экскурсія на вытворчасць (па дамоўленасці з бацькамі)

10-00- 12-00

Аб’ект вытворчасці

1-2 класы

Дземко М.В.

Конкурс творчых работ “Усе прафесіі важныя”

10-00-10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Прэзентацыя “Самыя незвычайныя прафесіі”

11-00-11-45

Каб.209

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Знаёмства з прафесіяй бібліятэкара. Наведванне Нацыянальнай бібліятэкі Рэспублікі Беларусь

12-00- 14-00

Нацыянальная бібліятэка Рэспублікі Беларусь

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Віртуальная экскурсія ў БДЭУ

11-00-11-45

Каб.301

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

Круглы стол “Маладзёжныя арганізацыі і аб'яднанні,  іх станаўленне і развіццё” Прэзентацыя БРСМ Падрыхтоўка да акцыі “Будзь з намі”.

10.00-11.00

Пакой ДіМГА

 

Лідэры ГА

“БРСМ” і “БРПА”

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

14.10(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

Спаборніцтвы “Самы хуткі веласіпедзіст”

10-00- 11-00

стадыён

1-2 класы

Усава А.М.

Спартыўныя гульні і эстафеты

10-00-11-00

стадыён

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Святочнае віншаванне матулям

11-00-12-00

Каб.309

5-6 класы

Галіца В.У.

Спартыўная эстафета “Наперад да Перамогі!”

11-00-12-00

стадыён

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Мультымедыйная прэзентацыя “Героі спорту”

12-00-12-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

Прыняцце новых членаў у рады ГА

“ БРПА”

11.00-12.00

Музей гімназіі №28

2-4 класы

 

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Нацыянальныя паркі і запаведнікі Беларусі

10.00-11.00

Бібліятэка

 2”А”, 2 “Б”

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

21.10(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Віктарына па ДДР “Жоўты, чырвоны, зялёны”

10-00- 10-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Завочнае падарожжа “У краіне законаў”

10-00-10-45

Каб.101

3-4 класы

Гаранская А.М.

Круглы стол “Мае правы і абавязкі”

11-00- 11-45

Каб.210

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Знаёмства з прафесіяй бібліятэкара. Наведванне Нацыянальнай бібліятэкі Рэспублікі Беларусь

13-00- 15-00

Нацыянальная бібліятэка Рэспублікі Беларусь

7-8 класы

Лагутава М.К.

Абарона прэзентацыя на прававую тэматыку

11-00-11-45

Каб.304

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

Экалагічная акцыя

“Чалавек працаю славіцца”

10.00-11.00

Мікрараен

гімназіі”

Савет піянерскай дружыны

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

28.10(працоўнае выхаванне) ”Чалавек працаю славіцца”

 

 

Творчая майстэрня “Восеньскі букет”

11-00-11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Майстэрня па вырабу кветак

12-00-12-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Прэзентацыя “Героі працы Беларусі”

11-00-11-45

Каб.303

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Акцыя “Ветэран жыве побач”(наведванне ветэранаў працы)

12-00- 13-00

Мікрараён гімназіі

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Гульня “Эканомія ў сям’і”

11-00-11-45

Каб.301

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

Інтэлектуальная гульня “Край,у якім ты жывеш”.

10.00-11.00

Пакой ДІМГА

3-4 класы

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Конкурс на лепшага знатака “Што?Дзе? Калі?

 

10.00-11.00

Бібліятэка

5 “А”,5 “Б”

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

04.11( прафарыентацыйная работа)

 

Экскурсія на месца працы бацькоў (па дамоўленасці з бацькамі)

11-00- 12-00

Аб’ект вытворчасці

1-2 класы

Дземко М.В.

Круглы стол “Дзесяць лепшых прафесій”

10-00-10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Экскурсія ў Дукоры. Прафесіі майстроў-дэкаратараў.

09-00- 15-00

Дукоры

5-6 класы

Галіца В.У.

Экскурсія на працу бацькоў (па дамоўленасці)

11-00-13-00

прадпрыемства

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Віртуальнае падарожжа “Сучасныя прафесіі”

12-00-12-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

Наведванне аквапарку

10.00-14.00

Аквапарк “Фрыстайл”

4-11 класы

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

11.11(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

 

Круглы стол “Здаровыя зубы- здароўю любы”

11-00-12-00

Каб.205

1-2 класы

Усава А.М.

Спартландыя “Вас выклікае Спартландыя”

10-00-11-00

Спартыўная зала

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Конкурс малюнкаў “Здаровы лад жыцця”

11-00-12-00

Каб.209

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Наведванне с/к “Чыжоўка-арэна”

13-00-14-00

с/к “Чыжоўка-арэна”

7-8 класы

Лагутава М.К.

Наведванне ФАК “Серабранка”

11-00-12-00

ФАК “Серабранка”

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

Удзел у конкурсепарадна- цэрэманіяльных атрадаў

14.00-16.00

ДУА «Сярэдняя школа №118»

Парадна- цэрэма-ніяльны

атрад гімназіі,

6-8 класы

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Гутарка “Здароў’е - гэта цудоўна”

10.00-11.00

Бібліятэка

6 “А”. 6”Б”

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

18.11( патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Інтэлектуальная гульня “Беларуская скарбонка”

10-00-10-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Конкурс на лепшае сачыненне “Беларусь- мая Айчына!”

10-00-11-00

Каб.101

3-4 класы

Гаранская А.М.

Наведванне гістарычнага музея Рэспублікі Беларусь

11-00- 12-30

гістарычны музей Рэспублікі Беларусь

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Наведванне музейна-паркавага комплексу “Перамога”

12-00-13-30

музейна-паркавы комплекс“Перамога”

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Экскурсія ў гімназічны музей “Традыцым верныя”

11-00- 11-45

музей “Традыцым верныя”

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

Круглы стол на тэму “Распрацоўка  і правядзенне агітацыйнай працы па павышэнню колькасці ўступлення вучняў ў ДіМГА”

10.00-11.00

Пакой ДіМГА

 

Лідэры ГА

“БРСМ” і “БРПА”

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

25.11. (прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

 

Віктарына “Мае правы і абавязкі”

11-00-11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Інтэрактыўная гульня “Жыццёвая сітуацыя”

10-00-10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Дыспут “Наркотыкі-шлях у бездну”

11-00- 12-30

Каб.312

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Клуб “Зносіны”

11-00- 11-45

Каб.203

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Інтэлектуальная гульня “Па літары закона”

12-00- 12-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

Падрыхтоўка да конкурсу “ Я выбіраю жыцце”

10.00-11.00

Актавая зала

5-9 класы

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Прагляд відыефільма “Наша краіна –Беларусь”

10.00-11.00

 

 

Бібліятэка

 

 

7 “Б”

 

 

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

02.12 ( прафарыентацыйная работа)

 

Экскурсія на месца працы бацькоў (па дамоўленасці з бацькамі)

11-00- 12-00

Аб’ект вытворчасці

1-2 класы

Дземко М.В.

Інтэрактыўная гульня “Прафесіі маіх бацькоў”

10-00-10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Прафесія работніка МЧС. Наведванне музея агню.

10-00- 12-00

музей агню

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Прафесія афіцэра.Наведванне музея ваеннай акадэміі.

13-00-15-00

музей ваеннай акадэміі

7-8 класы

Лагутава М.К.

Экскурсія ў Белгідраметцэнтр

11-00-12-00

Белгідраметцэнтр

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

Наведванне конкурсу

“Елка-фэст”

14.00-16.00

ДУА «Сярэдняя школа № 111»

актыў  ГА “БРСМ” і “БРПА”

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

09.12(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

Спартландыя “Не спыніць нам санак бег”

10-00- 11-00

стадыён

1-2 класы

Усава А.М.

Спартыўныя гульні і эстафеты

10-00-11-00

Спартыўная зала

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Інтэрактыўная гульня “Скажы, што ты ясі…”

11-00-11-45

Каб.309

5-6 класы

Галіца В.У.

Наведванне ФАК “Серабранка”

12-00-13-00

ФАК “Серабранка”

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Наведванне катка на с/к “Чыжоўка-арэна”

11-00- 12-30

с/к “Чыжоўка-арэна”

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

Акцыя “ Табе ,наша Радзіма”

 

11.00-12.30

Гімназія №28

1-11кл.

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Гутарка “Правільнае харчаванне- залог здаровага жыцця”

10.00-11.00

Бібліятэка

4”А,”4”Б”

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

16.12(патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Віктарына “Падарожжа з Буслікам”

10-00-10-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Наведванне музея прыроды і экалогіі

10-00-12-00

музей

3-4 класы

Гаранская А.М.

Вандроўка па Мінску

11-00-12-30

Мінск

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Вандроўка ў Траецкае прадмесце

12-00-14-00

Траецкае прадмесце

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Экскурсія “Іх імёнамі названы вуліцы горада Мінска”

12-00-13-00

Мінск

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

Дзелавая гульня “Лідэры і аўтарытэты”

10.00-10.45

Пакой ДіМГА

 

Лідэры ГА

“БРСМ” і “БРПА”

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

23.12(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Конкурс малюнкаў “Сімволіка Рэспублікі Беларусь”

11-00- 11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

КТС “Выраб лістоўкі аб шкодных звычках”

10-00- 10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Прававы занятак “Як не стаць ахвярай злачынства?”

11-00-11-45

Каб.303

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Конкурс плакатаў “Правы дзіцяці”

15-00-15-45

Каб.302

7-8 класы

Лагутава М.К.

Наведванне музея беларускай дзяржаўнасці

11-00- 12-30

музей

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

“Дзеці думаюць аб дзецях” (падрыхтоўка да удзелу ў раённых акцыях)

10.00-11.00

Пакой ДіМГА

Лідэры ГА

“БРСМ” і “БРПА

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

Відыефільм “Правіла дарожнага руху”

10.00-11.00

Бібліяэка

3 “А”, 3 “Б”

Кульбіцкая І.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

30.12(працоўнае выхаванне)”Чалавек працаю славіцца”

 

Выраб святочных паштовак “Майстэрня нажнічак чараўнічак”

11-00-11-45

Каб.103

1-2 класы

Дземко М.В.

Экскурсія “Мінск працоўны”

10-00- 12-00

Мінск

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Экскурсія ў музей земляробства пры БДУ

11-00- 12-30

музей

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Прафесія кінаакцёра.Наведванне Дома кіно

14-00-15-00

Дом кіно

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Экскурсія на прадпрыемства “Мілавіца”

11-00-13-00

прадпрыемства “Мілавіца”

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

Наведванне катка

11.00-12.00

Каток “Чыжоўка-арэна”

4-11 кл

педагог-арганізатар Мацакова Я.В.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                             Г.М.Паўлоўская

ЗАЦВЯРДЖАЮ

В.а. дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія №28 г.Мінска”

М.І. Стасевіч

05.01.2018

 

ПЛАН

работы дзяржаўнай установы адукацыі

 “ Гімназія №28 г.Мінска”  у шосты дзень тыдня на ІІ паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года.

ДАТА

Форма правядзення, назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Кантынгент, катэгорыя

Адказны

13.01-(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прагулка-вандроўка ў парк Грэкавай

12-00- 13-00

парк Грэкавай

1-2 класы

Дземко М.В.

Спартыўныя гульні і эстафеты

10-00-11-00

Спартыўная зала

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Экскурсія “Калядныя батлейкі”

12-00-13-00

Нацыянальны гістарычны музей

5-6 класы

Галіца В.У.

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

12-00-13-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

11-00-12-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 

 

 

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

20.01-(патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Удзел у раённым конкурсе “Маленькая фея”

12-00- 14-00

Пачатковая школа № 29

1-2 класы

Усава А.М.

Інтэрактыўная гульня «Мой родны Мінск»

10-00-10-45

Каб.101

3-4 класы

Гаранская А.М.

Прэзентацыя “Спорт і здароўе”

11-00-11-45

Каб.303

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Пешая прагулка “Іх імёнамі названы вуліцы Мінска”

12-00-13-00

Мікрараён Серабранка

7-8 класы

Лагутава М.К.

Наведванне музея прыроды і экалогіі

11-00-12-45

музей

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Жартун Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

27.01(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

 

 

 

 

Віктарына «Сімвалы маёй Радзімы»

11-00- 11-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Круглы стол «Мае правы і абавязкі»

10-00-10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Прававая гульня “Аб правах чалавека”

11-00-11-45

Каб.209

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Экскурсія ў музей міліцыі

11-00-12-00

музей

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Вусны часопіс “Сямейнае права”

12-00-12-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

03.02-(працоўнае выхаванне)”Чалавек працаю славіцца”

Майстэрня «Нажнічкі-чараўнічкі»

11-00- 11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Конкурсная праграма «У свеце прафесій»

10-00- 10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Завочная вандроўка па прафесіях

11-00- 11-45

Каб.305

5-6 класы

Галіца В.У.

Экскурсія ў музей З.Азгура

11-00-12-00

музей

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Дзень адчыненых дзвярэй.

11-00-12-45

ССНУ

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

10.02-(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

Конкурс малюнкаў «Пра прафесіі ведаю ўсё, але…»

11-00-11-45

Кааб.103

1-2 класы

Дземко М.В.

Майстэрня “Лепім снегавіка”

10-00-11-00

пляцоўкі

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

11-00-12-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

13-00-14-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

7-8 класы

Лагутава М.К.

Лыжныя гонкі

11-00-11-45

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

17.02(патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Гульня-віктарына “Наша Беларусь”

11-00- 11-45

Каб.205

1-2 класы

Усава А.М.

Конкурс чытальнікаў «Мая Радзіма Беларусь»

10-00-10-45

Каб.101

3-4 класы

Гаранская А.М.

Наведванне нацыянальнага гістарычнага музея Рэспублікі Беларусь

11-00- 13-00

музей

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Экскурсія па Верхнім горадзе

11-00-12-30

Верхні горад

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Прэзентацыя «Асобы Беларусі. К. Чапскі”

12-00-12-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

24.02-(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

 

Гульнявая праграма “Мая бяспека”

11-00- 11-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Інтэрактыўная  гульня «Сумленне і адказнасць»

10-00-10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

12-00-13-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Наведванне музея беларускай дзяржаўнасці

11-00-12-30

музей

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Круглы стол «Закон і я»

11-00-11-45

Каб.304

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

03.03-(прафарыента

цыйная работа)

Спартыўныя гульні і эстафеты.

11-00- 11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Майстэрня “Умелыя ручкі”

10-00-10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Інтэрактыўная гульня “Выбіраем прафесіі паводле славянскай мудрасці”

10-00- 10-45

Каб.305

5-6 класы

Галіца В.У.

Дзень адчыненых дзвярэй. Наведванне ССНУ.

12-00-13-45

ССНУ

7-8 класы

Лагутава М.К.

Дзень адчыненых дзвярэй. Наведванне БДУ.

11-00-13-00

БДУ

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

10.03(здаровы лад жыцця) “Здаровы я здаровая краіна»

Экскурсія ў Дудуткі

08-00- 16-00

Дудуткі

1-2 класы

Дземко М.В.

Спартыўныя гульні і эстафеты

10-00-10-45

Спартыўная зала

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Віктарына «Галасую за здароўе»

11-00-11-45

Каб.209

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

12-00-13-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Вусны часопіс «Здаровае харчаванне»

11-00-11-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

 

7-11 класы

 

17.03 (патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Конкурс малюнкаў “Прыгожыя мясціны Беларусі”

11-00- 11-45

Каб.205

1-2 класы

Усава А.М.

Завочнае падарожжа «Цудоўныя краявіды Беларусі»

10-00 -10-45

Каб.101

3-4 класы

Гаранская А.М.

Наведванне музея ВАВ

11-00-13-00

музей

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Фотаэкскурсія «Гарады Беларусі»

11-00-12-00

 

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Наведванне музея «Традыцыям верныя»

11-00-11-45

музей

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

24.03 (прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Інтэрактыўная гульня “Яго вялікасць этыкет”

11-00- 11-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Завочнае падарожжа па Мінску

10-00- 10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Клуб “Зносіны”

10-00- 10-45

Каб.305

5-6 класы

Галіца В.У.

Конкурс плакатаў «Правы дзіцяці»

12-00-12-45

Каб.302

7-8 класы

 

Круглы стол “Крымінальная адказнасць падлеткаў”

11-00-11-45

Каб.301

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

31.03.(працоўнае выхаванне «Чалавек працаю славіцца»)

Віктарына “Усе аб прафесіях”

11-00-11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Конкурс малюнкаў “Рэйтынг патрэбных прафесій”

10-00-10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Віктарына “Па прафесіях ад “А” да “Я”

11-00-11-45

Каб.303

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Экскурсія ў Дом кіно. Прафесіі, звязаныя з кіно.

14-00-15-00

Дом кіно

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Віртуальнае падарожжа “Свет юрыдычных прафесій”

12-00-12-45

Каб.312

9-11 класы

Лазук  Т.Ф.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

07.04-(прафарыента

цыйная работа)

Конкурс малюнкаў «Пра прафесіі ведаю ўсё, але…»

11-00 11-45

Каб.103

1-2 класы

Дземко М.В.

Прэзентацыя «У свеце прафесій»

10-00- 10-45

Каб.102

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Да дня дзіцячай кнігі. Экскурсія ў бібліятэку.

10-00- 11-00

Бібліятэка №7

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Сустрэча з архівістам Жукавай В.І.

10-00-11-00

Каб.203

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Завочнае падарожжа па БДЭУ

11-00-11-45

Каб.304

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

14.04(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

Спаборніцтвы на веласіпедах «Спрытныя, лоўкія, смелыя»

10-00- 11-00

стадыён

1-2 класы

Усава А.М.

Спартландыя “Вясёлыя і спрытныя”

11-00-12-00

Спартыўная зала

3-4 класы

Гаранская А.М.

Спартыўныя эстафеты

11-00- 12-00

стадыён

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Пешая прагулка па Лошыцкаму сядзібна-паркаваму комплексу

12-00-13.30

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

7-8 класы

Лагутава М.К.

Круглы стол “Здаровае харчаванне”

11-00-11-45

Каб.301

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

21.04 (патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Гульнявая праграма “Беларуская скарбонка”

10-00- 10-45

Кааб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Конкурс на лепшае сачыненне пра Беларусь

10-00-10-45

Каб.207

3-4 класы

Багатка Э.А.

Экскурсія ў Батанічны сад

11-00- 12-45

Батанічны сад

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Вандроўка па Траецкім прадмесці

11-00-12-30

Траецкае прадмесце

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Экскурсія  ў музей “Традыцыям верныя”

12-00-12-45

музей “Традыцыям верныя”

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

28.04(прававое выхаванне “Сумленне, адказнасць, закон”)

Конкурс малюнкаў “Жыццёвыя сітуацыі”

11-00- 11-45

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Інтэрактыўная гульня «Жыццёвыя сітуацыі»

10-00-10-45

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Удзел у 25-м фестывалі франкафонных тэатраў

10-00-16-00

Палац дзяцей і моладзі

5-6 класы

Галіца В.У.

Наведванне к/т “Салют”

10-30-12-00

к/т “Салют”

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Конкурс відэаролікаў “Закон і адказнасць”

11-00-11-45

Каб.304

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

05.05-(працоўнае выхаванне)”Чалавек працаю славіцца”

Акцыя «Чысты класс»

12-00-12-45

Каб.103

1-2 класы

Дземко М.В.

Акцыя “Мір, труд, май”

10-00-11-00

Каб.102

3-4 класы

Куракевіч Т.І.

Наведванне Нацыянальнага гістарычнага музея Рэспублікі Беларусь

11-00- 12-00

музей

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Наведванне бібліятэкі №7. Прафесія бібліятэкара.

12-00-12-45

бібліятэка №7

7-8 класы

Лагутава М.К.

Сустрэчы з прадстаўнікамі розных прафесій

11-00-13-00

Каб.301

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага р-на)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

12.05(здаровы лад жыцця) “Здаровы я- здаровая краіна”

Гульні народаў свету

10-00-10-45

Спартыўная пляцоўка

1-2 класы

Усава А.М.

Спартыўныя гульні на свежым паветры

10-00-11-00

стадыён

3-4 класы

Гаранская А.М.

Наведванне Лошыцкага сядзібна-паркавага комплексу

11-00- 13-00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

5-6 класы

Давідоўская Г.П.

Наведванне с/к “Серабранка”

11-00-12-00

с/к “Серабранка”

7-8 класы

Камаровіч Н.А.

Агляд “Спартыўная Беларусь”

12-00-12-45

Каб.303

9-11 класы

Лазук Т.Ф.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

19.05. (патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Жыву ў Беларусі і тым ганаруся”

Віктарына “Жыву ў Беларусі”

10-00- 10-45

Каб.204

1-2 класы

Лухверчык Н.І.

Наведванне музея прыроды і экалогіі Рэспублікі Беларусь

10-00-11-45

музей

3-4 класы

Багатка Э.А.

Экскурсія ў Батанічны сад

11-00-13-00

Батанічны сад

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Экскурсія ў Заслаўе

10-00-12-00

Г.п. Заслаўе

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Экскурсія “Славутыя мясціны Мінска”

11-00-13-30

Верхні горад

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

26.05-(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Святочная праграма “Бывай, гімназія”

11-00-12-00

Каб.105

1-2 класы

Гашко І.М.

Гульня “Што такое добра і што такое дрэнна?”

10-00-11-00

Каб.206

3-4 класы

Кірыковіч Н.А.

Гульня-віктарына “Мае правы і абавязкі”

11-00- 11-45

Каб.210

5-6 класы

Давыдзенка Л.І.

Паход на радзіму Я.Купалы.

12-00-18-00

в. Вязынка

7-8 класы

Лагутава М.К.

Экскурсія на Востраў слёз

11-00-12-00

Востраў слёз

9-11 класы

Чарнабай Л.У.

АФП з элементамі гандболу (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Клімянкоў А.М.

Гандбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач  Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол(ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                             Г.М.Паўлоўская

 

Галасаванне

 

Сайты партнёры

ДОСААФ Ленинского района Центры, дружественные подросткам 
Минский государственный ПТК полиграфии, ptk-pol.minsk.edu.by Могилевский институт МВД Республики Беларусь Могилевский институт МВД Республики Беларусь 
Система дистанционного обучения ГУО ДОСААФ Комитет по образованию Мингорисполкома 
Минский городской институт развития образования (МГИРО), mgiro.minsk.edu.by 
Центр информационных ресурсов системы регионального образования, iso.minsk.edu.by 
Минский городской методический портал, mp.minsk.edu.by Дистанционное обучение ГУО <Центр физического воспитания и спорта учащейся молодежи 
Официальный портал Минского городского исполнительного комитета, minsk.gov.by Министерство образования Республики Беларусь Сайт камітэта па адукацыі Мінгарвыканкама Спасатели глазами детей Детям о налогах Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь МЧС Институт пограничной службы Республики Беларусь Методическая копилка Сайт «Крыніца» Блог «Духовно-просветительский центр «Крыніца» Сайт ўпраўлення адукацыі, спорту і турызму адміністрацыі Ленінскага раёна Официальный интернет-портал Президента Республики Беларусь Безопасное детство Маяк