Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

БРПО

Спіс піянераў і атрады гімназічнай дружыны “Спадчына”


2 “А” клас
Класны кіраўнік – Усава Алена Міхайлаўна

1.Балтуноў Клім
2.Жук Надзея
3.Жукаў Яўгеній
4.Жукоўскі Ціхан
5.Ковель Анна
6.Латышонак Арцём
7.Маркоўская Ульяна
8.Мацукевіч Міхаіл
9.Мілаванаў Ян


2 “Б” клас
Класны кіраўнік – Лухверчык Наталля Іванаўна

1.Баброўка Сямён
2.Бурава Злата
3.Галадушка Софія
4.Ільяшук Аляксандр
5.Казлоўская Аляксандра
6.Карповіч Раман
7.Кожар Арына
8.Кухарская Вікторыя


3 “А” клас
Класны кіраўнік – Багатка Эма Алегаўна

1.Балюнова Калерыя
2.Валько Раман
3.Вайцяховіч Таццяна
4.Віннікава Кіра
5.Гацко Павел
6.Дамуць Лізавета
7.Казакевіч Соф’я
8.Капітан Мілана
9.Карпенка Аляксандра
10.Кароль Антон
11.Ламака Аляксей
12.Лапша Глеб
13.Матусевіч Паліна
14.Мелюшын Ярамір
15.Ніканчук Леанід

3 “Б” клас
Класны кіраўнік – Кірыковіч Надзея Андрэеўна

1.Барысевіч Уладзіслаў
2.Баразна Юрата
3.Бурмака Дар’я
4.Белавашкіна Паліна
5.Дворнікава Яна
6.Клімовіч Руслан
7.Круглова Анна
8.Мароз Дар’я
9.Масцяніца Вера
10.Маркевіч Максім
11.Хаменка Лізавета



4 “А” клас
Класны кіраўнік – Куракевіч Таццяна Іванаўна

1.Азерская Аліса
2.Балашэвіч Дар’я
3.Віктаровіч Яўгенія
4.Гладкі Раман
5.Казельская Арына
6.Кулеш Аляксандр
7.Мініч Раман
8.Міхалевіч Марыя
9.Молакаў Філіп
10.Папулін Станіслаў
11.Ракавец Даніла
12.Случанко Уладзіслаў

4 “Б” клас
Класны кіраўнік – Гаранская Алена Мікалаеўна

1.Азімка Дзмітрый
2.Арцёмаў Ілья
3.Асташоў Максім
4.Вершаль Дар’я
5.Гулякевіч Арсеній
6.Давідоўская Яна
7.Дзёмкіна Валерыя
8.Кляшчонак Кацярына
9.Котуль Максім
10.Лабацэвіч Уладзіслаў
11.Лісоўскі Матфей
12.Перапяліца Раман
13.Рапніцкая Анастасія
14.Сакун Глеб
15.Сіўцоў Міхаіл
16.Сунко Максім
17.Філіповіч Каміла



5 “А” клас
Класны кіраўнік – Давідоўская Ганна Пятроўна

1.Андрэева Аляксандра
2.Буча Канстанцін
3.Буча Ксенія
4.Бурко-Сяргееў Цімур
5.Галічэнка Ксенія
6.Гусеў Багдан
7.Калоша Аляксей
8.Каранеўская Яна
9.Ланюгоў Кірыл
10Любко Андрэй
11.Матусевіч Аляксей
12.Новік Міраслава
13.Сай Мацвей
14.Сай Марыя
15.Субач Лізавета
16.Факееў Аляксей
17.Фурс Уладзіслаў
18.Фаміна Лізавета
19.Цітко Нэлі
20.Чучаліна Ульяна


5 “Б” клас
Класны кіраўнік – Ночкіна Тамара Іосіфаўна

1.Абрамава Арына
2.Аніскевіч Даніла
3.Бурдзін Сяргей
4.Бохан Ян
5.Бурмака Павел
6.Вішчэня Артур
7.Грыневіч Яўгеній
8.Данішэвіч Карына
9.Дзержановіч Мар’яна
10.Ермакова Соф’я
11.Жук Міхаіл
12.Жукавец Ірына
13.Зароўская Паліна
14.Зелянкевіч Раман
15.Ісмаілава Нармін
16.Малей Багдан
17.Маліноўская Ксенія
18.Рунец Данііл
19.Салееў Яўгеній
20.Саханько Ганна
21.Серыкаў Уладзіслаў
22.Сыч Дар’я
23.Тракіна Лізавета
24.Цярэшка Ангеліна
25.Шкрэд Уладзіслаў


6”А” клас
Класны кіраўнік – Ярошка Вольга Дзмітрыеўна

1.Аляксейчык Раман
2.Аўсянік Святлана
3.Галіца Антон
4.Ганчароў ВасіліЙ
5.Ерахавец Софія
6.Калоша Антон
7.Канаш Марыя
8.Кляноўскі Аляксей
9.Ковель Адам
10.Мурашка Даніла
11.Ліцвінава Варвара
12.Нікіціна Паліна
13.Папоў Віктар
14.Папруга Аліна
15.Пташнік Ганна
16.Серадзінская Ганна
17.Сінкевіч Максім
18.Фінская Кацярына
19.Ціханчук Арцём



6 ”Б” клас
Класны кіраўнік – Давыдзенка Ларыса Іванаўна

1.Агеева Марта
2.Баброўка Павел
3.Багушэвіч Ганна
4.Бондараў Віктар
5.Бялько Аліса
6.Галавіна Кацярына
7.Гаркуш Настасся
8.Грудзько Лізавета
9.Губар Іван
10.Гулякевіч Арцём
11.Жыгімонт Максім
12.Козінцэва Ангеліна
13.Кунц Мікіта
14.Лухверчык Сяргей
15.Лучыц Ганна
16.Масцяніца Кацярына
17.Мыцько Віялета
18.Пазняк Яніна
19.Піхцерава Валерыя
20.Сняткоў Яраслаў
21.Собаль Віялета

7 клас
Класны кіраўнік –Штанюк Наталля Аляксандраўна

1.Архіпцава-Вільнёва Марыя
2.Барысевіч Настасся
3.Выхота Кацярына
4.Галічэнка Арцемій
5.Грынько Альгерд
6.Грыневіч Аляксандра
7.Жукаў Аляксандр
8.Жукоўскі Ілля
9.Жэлянгоўскі Аляксей
10.Казанцаў Яўгеній
11.Кургановіч Алена
12.Крыштоп Арына
13.Латышонак Лізавета
14.Лук’янчык Дзмітрый
15.Ляхоўскі Арцём
16.Мароз Ганна
17.Міроненка Аліна
18.Пташнік Лізавета
19.Рурак Дзмітрый
20.Равінчык Ягор
21.Скачко Анастасія
22.Тоўкач Настасся
23.Тамашэўскі Руслан Токун Канстанцін
24.Церан Артур
25.Цеплякоўская Паліна



8 “А” клас
Класны кіраўнік – Лагутава Марыя Канстанцінаўна

1.Барадзін Мікіта
2.Бохан Адам
3.Барынава Вольга
4.Варапай Яна
5.Варыга Раман
6.Віннікава Юлія
7.Гаранская Кацярына
8.Гарбачова Кацярына
9.Грышакіна Ганна
10.Гульвічэнка Кацярына
11.Карпенка Юлія
12.Кайтан Мілана
13.Маруковіч Данііл
14.Мацукевіч Марыя
15.Мішэніна Ірына
16.Нікіціна Марыя
17.Пунгін Ілья
18.Рошчын Арцём
19.Сянкевіч Аляксандра
20.Усаў Багдан
21.Цімашэнка Кацярына
22.Чэрнікава Паліна
23.Шаўцоў Павел



8”Б” клас
Класны кіраўнік – Камаровіч Наталля Аляксандраўна

1.Асіноўская Караліна
2.Асіпенка Любоў
3.Грышанава Марына
4.Гунько Ганна
5.Дзёмкін Мікіта
6.Кручынская Анастасія
7.Кургановіч Мікіта
8.Мялік Раман
9.Пастушэнка Вадзім
10.Перапяліца Рэгіна
11.Русакова Ніна
12.Русак Анастасія
13.Саўгір Захар
14.Сікаленка Міхаіл
15.Шмялёва Мілана
16.Шумейка Мілана
17.Шыенка Дар’я
18.Шылінскі Іван


9 класа
Класны кіраўнік – Дабравольская Наталля Міхайлаўна

1.Акола Лізавета
2.Асіпенка Вікторыя
3.Балоцін Міхаіл
4.Белы Юрый
5.Бохан Ангеліна
6.Васюк Лізавета
7.Грэбнева Настасся
8.Галка Марына
9.Гурманчук Марыя
10.Данішэвіч Данііл
11.Кудраўцава Аліна
12.Кісялёў Антон
13.Лазук Герман
14.Лавец Юлія
15.Лазарчык Ксенія
16.Леу Георгій
17.Мяцельская Наталля
18.Масціч Валерый
19.Паўлюць Сняжана
20.Папулін Арцём
21.Плышэўская Паліна
22.Рудовіч Паліна
23.Русакова Валерыя
24.Саханько Ягор
25.Стрэльская Лізавета
26.Шыенка Аляксандра

10 клас
Класны кіраўнік - Чарнабай Людміла Уладзіміраўна

1.Асіноўская Нэлі
2.Бакіноўская Вольга
3.Бекасава Маргарыта
4.Бохан Ульяна
5.Варанько Ганна
6.Галушка Мікалай
7.Дзмітрук Настасся
8.Дзянскевіч Даніла
9.Ілюковіч Вераніка
10.Ішчанка Паліна
11.Кавалёнак Ефрасіння
12.Кібалка Кацярына
13.Косава Марыя
14.Ламака Павел
15.Мішэніна Дар’я
16.Мішэніна Кацярына
17.Раманоўская Варвара
18.Сергейчук Юлія
19.Старыкаў Арсеній
20.Салаўёва Ганна
21.Шэлест Уладзіслаў


11 клас
Класны кіраўнік – Лазук Таісія Фёдараўна

1.Бельскі Альгерд
2.Бокая Аліна
3.Бугрова Марыя
4.Васіна Ганна
5.Гардзіеўская Паліна
6.Гаруновіч Валерыя
7.Гулякевіч Людміла
8.Лашук Аляксандра
9.Малажавы Уладзіслаў
10.Пранічнікаў Віталій
11.Стахоўскі Аляксандр
12.Факееў Аляксандр

 

Спіс піянерскага актыву

 

Старшыня піянерскай дружыны: Кавалёнак Еўфрасіння Андрэеўна

Аддзел ідыялагічнай работы: Галушка Мікалай Юр'евіч

Аддзел прапагандысцкай работы: Шэлест Владіслаў Леанідавіч

Аддзел дабрачыннасці: Асіноўская Нэлі Леанідаўна

Аддзел культурна-масавай работы: Пранішнікаў Віталій Валер'евіч

Аддзел спартыўнай падрыхтоўкі: Ламака Павел Дзмітрыевіч

 

 

МЭТА БРПА - дапамагчы кожнаму піянеру стаць Грамадзянінам, сваімі справамі і ўчынкамі даваць карысць сабе, сваёй сям'і, Радзіме.

ДЭВІЗ БРПА:

- Піянер! Да спраў на карысць Радзіме, да дабра і справядлівасці будзь гатовы!

- Заўсёды гатовы!

Разделы сайта