Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

План шестого дня недели гимназии №28 г. Минска на II полугодие 2020/2021 учебного года

     ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар  дзяржаўнай

установы адукацыі

 ”Гімназія  №28  г. Мінска”

                                                                                                                           А.М. Зяневіч 

                                                                                                   

 

ПЛАН

работы дзяржаўнай установы адукацыі

 “ Гімназія №28 г.Мінска”  у шосты дзень тыдня на ІІ паўгоддзе 2020/2021 навучальнага года

 

ДАТА

Форма правядзення, назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Кантынгент, катэгорыя

Адказны

 

16.01-кансультацыйная

 

 

 

 

 

Віктарына “У свеце лікаў і велічынь”

12.00

Каб.205

1 “А” клас

Усава А.М.

Кансультацыя для вучняў па прадметах

10.00

каб.102

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Інтэлектуальная гульня

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Кансультацыя для вучняў “Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Творчая майстэрня “Падарожжа ў хімію”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Кансультацыя па г[M1] історыі Беларусі

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Кансультацыя па рускай мове

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кансультацыя па фізіцы

10.00

Каб.210

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

 

 

 

 

 

Занятак «З матэматыкаю на «ты»

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Гутарка пра лекавыя і вітамінныя напоі “Гарбату піць-здаровым быць” 

10.30-11.30

Бібліятэка

  5-6 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

23.01 (прававое выхаванне) «Сумленне, адказнасць, закон»

Творчая майстэрня “Папяровая казка”

12.00

каб.204

1 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Круглы стол  «Правілы паводзін у грамадскіх месцах»

10.00

Каб. 101

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

 

 

 

 

 

Інтэрактыўны занятак “Матэматычная вясёлка”

11.00

Каб 205

4 “А” клас

Гашко І.М.

Інтэрактыўная гульня “ Што я ведаю пра закон?”

10.00

каб. 313

7 Б клас

Еўдакімава Г.У.

[M2] Прававы занятак “Правапарушэнне і падлетак”

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Матэматычны турнір

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

30.01.(працоў

нае выхаванне) «Чалавек працаю славіцца»

 

 

 

 

Конкурс “Я малюю прафесію”

10.00

Каб.205

1 “А”клас

Усава А.М.

Круглы стол  «У свеце прафесій»

11.30

Каб.207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Індывідуальныя заняткі

10.00

каб.102

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Кніжны дэсант “Зберажом кнігу!”

12.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

Педагагічная майстэрня “Па сцяжынках маёй Радзімы”

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Работа ў школьнай бібліятэцы

 

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічны калейдаскоп “З чаго складаецца паветра?”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Наведванне катка

10.00

ШФСЗК «Чыжоўка-арэна»

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Віктарына “Літаратурныя героі маюць правы”

10.30-11.30

Бібліятэка

  3,4 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

06.02(патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Конкурс малюнкаў“Я гэты край Радзімаю заву”

10.00

Каб.204

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Віктарына «Мінск- горад-герой патрыёт»

11.30

Каб.206

2 “А”, “Б” класы

Сяськова Ж.І.

Інтэрактыўная  гульня «Мой край, дзе я нарадзіўся»

10.00

Каб. 101

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Конкурс малюнкаў “Прыгожыя мясціны Беларусі”

11.00

Каб 205

4 “А” клас

Гашко І.М.

Круглы стол “Славутыя людзі Беларусі”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Інтэрактыўная гульня “ Гарады Беларусі”

10.00

каб. 313

7 «Б» клас

Еўдакімава Г.У.

[M3] Віртуальная вандроўка “Белавежская пушча”

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Кансультацыя па фізіцы

10.00

Каб.210

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

Поле матэматычных гульняў

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

 

 

Бібліятэка

  5, 6 класы

Кульбіцкая І.М.

 

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

13.02-здаровы лад жыцця

 

Майстэрня  “Свята 23 лютага”

10.00

Каб.205

1 “А”

Усава А.М.

Інтэрактыўны занятак  «Здаровы я- здаровая краіна»

10.00

Каб.207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Гульня «Лепім снегавіка»

10.00

каб.102

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Дзелавая гульня “Што я ведаю пра закон?”

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Хімічная скарбонка “Кісларод – аснова дыхання чалавека”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Прэзентацыя «Імі ганарыцца Беларусь» (алімпійскія чэмпіёны)

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

 

 

Каб.210

9 “Б” клас

ДавыдзенкаЛ.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Віктарына “Калі хочаш быць здароў - закаляйся”

10.30-11.30

Бібліятэка

  3,4 класы

Кульбіцкая І.М.

 

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

20.02 (прававое выхаванне)

“Сумленне, адказнасць, закон”

Творчая майстэрня “Нажнічкі- чараўнічкі”

10.00

Каб.204

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Спартыўная  гульня «Два капітаны»

10.00

спартзала

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Спартыўныя гульні і эстафеты

11.00

спартзала

4 “А” клас

Гашко І.М.

Віктарына “Гэты загадкавы беларускі арнамент”

12.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

Брэйн-рынг“ Ведай свае правы”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічн калейдаскоп “ Хімія у сучасным свеце “

10.00

каб. 313

7 Б клас

Еўдакімава Г.У.

 

 

Каб.313

6 “А” клас

 

Эканамічная гульня

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Віртуальная экскурсія па прафесіях

10.00

Каб.210

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

Матэматычны марафон

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

27.02- (працоўнае «Чалавек працаю славіцца»)

Майстэрня  “Свята 23 лютага”

10.00

Каб.205

1 “А”

Усава А.М.

Творчая майстэрня  «Паштоўка для мамы»»

10.00

Каб.206

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Індывідуальныя заняткі

10.00

каб.102

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Геаграфічная скарбонка «Скарбы нашага краю»

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Творчая майстэрня “Вясновыя кветкі для мамы”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Круглы стол «Пакаленне без душы?»

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

 Віктарына да дня роднай мовы “Матчын дарунак ад самай калыскі, ты самацветаў яскравая нізка”

10.30 -11.30

Бібліятэка

  4-6 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

06.03-(прафарыента

цыйная работа)

Інтэрактыўны занятак “Прафесія маіх бацькоў”

10.00

каб.204

1 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Інтэрактыўная гульня «Якую прафесію выбраць?»

10.00

каб.101

2 “Б” клас

Гаранская А.М.

Творчая майстэрня “Святочная паштоўка”

11.00

каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Круглы стол  “Аб прафесіях ведаю ўсё”

11.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

Вусны альманах“ Чалавек славіцца працай”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Віктарына  “Хто я?”

10.00

каб. 313

7 «Б» клас

Еўдакімава Г.У.

Вандроўка па прафесіях “Ад “А” да “Я”

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

 

 

Каб.210

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Віктарына «Зорны час»

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

13.03(здаровы лад жыцця) “Здаровы я здаровая краіна»

Вясёлыя старты

12.00

стадыён

1 “А” клас

Усава А.М.

Віктарына «Здаровы я- здаровая краіна»

10.00

Каб.207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Спартыўныя гульні

10.00

спартзала

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Круглы стол “За здаровы лад жыцця”

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Развіваючы занятак “Малекулярны бум: рэчывы вакол нас”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Літаратурная гасцёўня «У госці да пісьменніка»

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

Наведванне катка

10.00

ШФСЗК “Чыжоўка-арэна”

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

 

10-00

 

9 клас

 

Віктарына да

125 годзя Кандрата Крапівы

 “ Мы чытаем басні разам: шчыра, весела, выразна”

10.30-11.30

Бібліятэка

  5-6 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

20.03 –кансультацый ная субота

Індывідуальныя кансультацыі

12.00

Каб.204

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кансультацыя для бацькоў

10.00

каб.101

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя па рускай мове

11.00

Каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Кансультацыі “Смак беларускай мовы”

10.00

каб.304

5 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічная скарбонка “Рыхтуемся да алімпіяды”

10.00

каб. 313

7 Б клас

Еўдакімава Г.У.

 

11-00

 

6 “А”, “Б” класы

Камаровіч Н.А.

Куляшова М.В.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

 

10-00

 

8 “Б” клас

Давыдзенка Л.І.

Цікавы свет матэматыкі

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

27.03 (прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Працоўная атака «Пасеў насення кветак»

10.00

Каб.205

1 “А” клас

Усава А.М.

Інтэрактыўны занятак «Бяспека ў час канікул»

11.30

Каб.207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Кансультацыя для вучняў

10.00

каб.102

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Інтэрактыўная гутарка  “Размовы аб маральнасці. Правы і абавязкі”

12.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

Прэзентацыя “Афрыка- кантынент кароткіх ценяў”

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Хімічная скарбонка “Рыхтуемся да алімпіяды”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Дыспут «Які ў мяне характар?»

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

Інтэлектуальная гульня «Клуб знатакоў»

10.00

Каб.210

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Конкурс чытачоў да міжнароднага дня дзіцячай кнігі “Чытаюць дзеці ва ўсім сусвеце”

10.30-11.30

Бібліятэка

  4-5 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

03.04 (прафарыентацыйнае выхаванне)

Конкурс малюнкаў “Кім я хачу быць?”

10.00

Каб.204

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Віктарына «Усе прафесіі важныя»

11.30

Каб.206

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Круглы стол «Кім быць?»

10.00

каб.101

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Гульня-падарожжа “Скарбы роднага краю”

11.00

Каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Круглы стол “ Прафесіі маіх бацькоў”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Прэзентація “Будучыя прафесіі”

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

 

10-00

Каб.210

8 “Б” клас

 

КВЗ

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

10.04-(ЗЛЖ)

Гульні нашага двара (гульня «Два мядзведзі»)

10.00

Каб.205

1 “А” клас

Усава А.М.

Спартыўныя гульні і эстафеты

10.00

Спартыўныя пляцоўкі

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Гульня-падарожжа “У казачным лесе”

10.00

каб.312

5“А” клас

Каржоўнік А.В.

Педагагічная майстэрня “Хімічныя рэчывы ў арганізме”

10.00

каб. 313

7 «Б» клас

Еўдакімава Г.У.

Забавы ў Лошыцкім парку

13.00

Лошыцкі сядзібна-паркавы комплекс

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Гутарка “Легенды і паданні беларусаў”

10.30-11.30

Бібліятэка

2-4 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

17.04-кансультацыйная субота

Клуб дапытлівых “Займальная матэматыка”

10.00

Каб.204

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кансультацыя для дзяцей па прадметах

10.00

Каб. 207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Кансультацыя для бацькоў

10.00

каб.101

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя па матэматыцы

11.00

Каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Індывідуальныя кансультацыі па прадметах

12.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

Кансультацыі  «Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічны калейдаскоп “Хімія вакол нас”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

 

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

 

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Кансультацыя па рускай мове

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

У свеце  матэматыкі

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

24.04 -(працоўнае выхаванне) ”Чалавек працаю славіцца”

Майстэрня «Папяровы цуд»

10.00

Каб.205

1 “А” клас

Усава А.М.

Індывідуальныя заняткі

10.00

Каб.102

 3“А” клас

Куракевіч Т.І.

Педагагічная майстэрня «Твой выбар»

10.00

каб.312

5 “А” клас

Каржоўнік А.В.

“Зробім свій клас чысцей” акцыя

10.00

каб. 313

7 Б клас

Еўдакімава Г.У.

 

 

 

 

 

Прафесіянальная арыентацыя

11.00

Каб.210

9 “Б”клас

Давыдзенка Л.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Відэяфільм аб Чарнобылі “ Як балюча на сэрцы ад чорнае хмары”

10.30-11.30

 

 

Бібліятэка

 

 

5-7 класы

 

 

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

08.05(патрыятычнаеі грамадзянс

кае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Віктарына “Я гэты край Радзімаю заву”

12.00

Каб.204

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Круглы стол «Жыву ў Беларусі і тым ганаруся»

10.00

Каб.206,207

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Вясёлыя старты

10.00

Спартыўная зала

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Віктарына-падарожжа ў краіну правіл дарожнага руху

11.00

Каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Конкурс малюнкаў “Я гэты край Радзімаю заву”

11.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

“Віртуальная вандроўка па Беларусі”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Педагагічная майстэрня “У краіне дзівоснай хіміі”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Акцыя “Наша пашана ветэранам”

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

 

10-00

бібліятэка

10, 11 класы

 

Віктарына «Эрудыт»

10.00

Каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

15.05-кансультацыйная субота

Кансультацыя «Як арганізаваць дасуг дзіцяці летам?»

11.30

Каб.205

1 “А” клас

Усава А.М.

Кансультацыя для бацькоў

10.00

Каб.102

 3“А” клас

Куракевіч Т.І.

Брэн-рынг «Наш дом- планета Зямля»

10.00

каб.312

5 “А” клас

Каржоўнік А.В.

Кансультацыі  «Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

5“Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічны калейдаскоп “Хімія вакол нас”

10.00

каб. 313

7 Б клас

Еўдакімава Г.У.

Кансультацыя па рускай мове

10.00

Каб.209

8 «Б» клас

Ночкіна Т.І.

Кансультацыя па фізіцы

10.00

Каб.210

7-11 класы

Давыдзенка Л.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Віктарына да міжнароднага дня сям’і “Сям’я – прытулак душы”.

10.30

Бібліятэка

3-5 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

22.05-(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Спартыўная гадзіна “Сустрэнемся на стадыёне”

12.00

стадыён

1“Б” клас

Лухверчык Н.І.

Святочная праграма  “Сустракаем лета!”

10.00

Каб.101

3 “Б” клас

Гаранская А.М.

Святочная праграма  “Бывай, пачатковая школа!”

11.00

Каб.105

4 “А” клас

Гашко І.М.

Віктарына “Аб правах і абавязках ведаю ўсё, але…”

12.30

каб.103

4 “Б” клас

Дземко М.В.

Інтэрактыўная гульня “Мой унутраны свет”

11.00

каб. 313

7 “А” клас

Драздова І.А.

Вясёлая вандроўка ў краіну прававых ведаў

11.00

Каб.212

8 “А” клас

Давідоўская Г.П.

 

10.0-11.00

Бібліятэка

Актыў

Кульбіцкая І.М.

Матэматычны турнір

10.00

каб.302

11 клас

Лагутава М.К.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

29.05-здаровы лад жыцця

Экскурсія ў Лошыцкі парк «Змены ў жыцці птушак»

10.00

парк

1 “А” клас

Усава А.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

10.00

стадыён

2 “А”, “Б” класы

Багатка Э.А.

Сяськова Ж.І.

Ранішнік“Бывай, гімназія!”

10.00

Каб.102

3 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Віртуальны турыстычны круіз «Па краінах Заходняй Еўропы»

10.00

каб.312

5 “А” клас

Каржоўнік А.В.

Хімічны калейдаскоп “Энергетычныя напоі , іх хімічны састаў”

10.00

каб. 313

7 Б клас

Еўдакімава Г.У.

Экскурсія ў Лошыцкі парк

10.00

парк

8 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Танцавальны марафон

13.00

Актавая зала

11 клас

Лагутава М.К.

Рамонт кніг і падручнікаў “Лекі для бібліятэкі”

10.00

Бібліятэка

Актыў

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская  арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

 14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                                             Г.М.Паўлоўская

 

Разделы сайта