Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Расписание занятий объединений по интересах

Графік

работы аб’яднанняў па інтарэсах

дзяржаўнай установы адукацыі “Гімназія №28 г.Мінска”

у І паўгоддзі 2020/2021 навучальнага года

Назва

аб’яднання

Педагог

Кабінет

Класы

Дзень і час правядзення

Музейная справа

Давідоўская Г.П.

Музей “Трады

цыям верныя”

6,8

Серада 15.00-15.45

Субота 9.00-10.45

11.00- 11.45

Франкафонны тэатр “Сюрпрыз”

Галіца В.У.

 

Каб.305, актавая зала

8

Серада 16.00-16.45

 

Франкафонны тэатр “Сюрпрыз”

Арлова В.В.

Каб.308, актавая зала

8

Аўторак, 16.00-16.45

 

Умелыя рукі

Шлык М.Ул.

майстэр

ня

8-9

Субота 10.00-10.45

11.00-11.45

Вакальная студыя “Bliss- Art”

Дарашэнка В.І.

Пакой ДіМГАА

1-11

Аўторак, чацвер

17.45- 18.30

Субота -09.00-09.45

Юныя журналісты

Дарашэнка В.І.

Пакой ДіМГАА

9-11

Аўторак, чацвер

16.45- 16.45

Псіхалагічная культура

Ягорава К.С.

Каб.208

7-8

Пятніца 16.00- 16.45

17.00- 17.30

Прафесійная арыентацыя

Ягорава К.С.

Каб.208

9

Субота 14.00- 14.45

15.00- 15.45

Англійскі клуб

Клешчанка Д.А.

Каб.309-а

5-7

Панядзелак 08.00- 08.45

Серада15.00- 15.45

Пятніца14.00- 14.45

Гурток настольных гульняў“Шашкі- шахматы”

Умінскі І.Р.

Каб.307

3-4

Серада 14.00-14.45

15.00-15.45

16.00-16.45

Намеснік дырэктара па ВР                 Паўлоўская Г.М.

ГРАФІК

работы аб’яднанняў па інтарэсах у дзяржаўнай установе адукацыі

“Гімназія №28 г.Мінска” у І паўгоддзі 2020/2021 н.г.

 

Назва аб’яднання па інтарэсах

Дзень, час заняткаў

Педагог дадатковай адукацыі

1.Турызм

Панядзелак, серада

16.00-21.00

Субота 09.00- 12.00

Бажанскі В.А.

2. АФП з элементамі валейболу

Пятніца 17.00-19.15

Субота 14.30-16.45

Арцюхова В.Я.

3.АФП з элементамі турызму

Аўторак,чацвер, пятніца

16.45-19.45

Лойка Л.М.

4.АФП з элементамі турызму

Аўторак,чацвер. пятніца

16.45-17.30

17.45-20.00

Зяцькоў А.А.

5. АФП з элементамі турызму

Аўторак,чацвер, пятніца

16.45-18.15

18.30-20.00

Фёдарава К.І.

6. ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

 

Аўторак, чацвер

16.00-18.00

Субота

12.00-13.00

Мартынчык Д.А.

7. У-ШУ

Панядзелак,серада,пятніца

14.30- 16.00

16.10-18.25

18.35-20.50

Злобін Л.П.

8. АФП з элементамі футболу

Субота 13.00- 14.30

Мастовіч А.С.

 

 

 

9. АФП з элементамі ўсходніх адзінаборстваў

Аўторак,чацвер

17.30-19.00

 

Ждановіч А.А.

 

 

 

Намеснік дырэктара па

выхаваўчай   рабоце                                                        Г.М.Паўлоўская

 

Разделы сайта