•  
  •  
  •  
  •  
 
 
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Галоўная : Вучням : Шосты дзень тыдня : План шостага дня тыдня

План шостага дня тыдня

  

ЗАЦВЯРДЖАЮ

В.а. дырэктара дзяржаўнай установы адукацыі

“Гімназія №28 г.Мінска”

М.І. Стасевіч

                                                                         

План работы

ДУА "Гімназія № 28 г. Мінска" у шосты дзень тыдня 24.02.2018

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

Суботняя школа для будучых першакласнікаў

10-00-11-30

Каб.101

будучыя першакласнікі

Усава А.М.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

Наведванне рускага дзіцячага тэатра. Спектакль  “ Пушкінскія казкі”

11-00-12-30

Тэатр (вул.Берсана, 1А)

1-4 класы

Лухверчык Н.І.

Багатка Э.А

Наведванне катка на ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”

13-15-14-00

ШКСЗК “Чыжоўка-арэна”(вул.Таш

кентская,19)

5-6 класы

Ночкіна Т.І.

Наведванне музея П.Броўкі

11-00-12-30

Музей (вул.К.Маркса,

30)

7-8 класы

Штанюк Н.А.

Раённая пошукава-даследчая акцыя “Скрозь час: гісторыя маёй школы”

14-00-16-00

Актавая зала

5-8 класы

Давідоўская Г.П.

Раённы конкурс

 “Феміда- 2018”

11-00-13-00

СШ № 152

9-11 класы

Дабравольская Н.М.

Раённы конкурс па гісторыі “ХХ СТАГОДДЗЕ: час перамен”

15-00-17-00

СШ № 189

9 клас

Лазук Т.Ф.

Фізкультурна-аздараўленчыя мерапрыемствы

Фінальны этап рэспубліканскіх спаборніцтваў сярод дзяцей і падлеткаў “Снежны снайпер” на прызы Прэзідэнцкага спартыўнага клуба

8-00-16-00

“Рэспубліканскі цэнтр алімпійскай падрыхтоўкі па зімніх відах спорту “Раубічы”

 

8-11 класы

Стасевіч М.І.

Лагутава М.К.

ДзейнасцьСППС

Прававая Алімпіяда

“Феміда- 2018”

11-00-13-00

СШ № 152

9-11 класы

Дзісько В.І.

Праца аб'яднанняў па інтарэсах

Аб’яднанне выяўленчага, дэкаратыўна-прыкладнога мастацтва і лепкі “Натхненне”

16-00- 17-45

Кабінет абслугоўваючай працы

2-а,б класы

Засценчык В.В.

Музейная справа

09-00-09-45

10-00-10-45

Музей “Традыцыям верныя”

5-8 класы

Давідоўская Г.П.

Арганізацыя факультатыўных заняткаў

Камунікатыўная граматыка

10-00- 10-45

Каб.308

9 клас

Арлова В.В.

 

Арганізацыя працы з сям'ёй

Кансультацыі для бацькоў (па звароту)

13-00-14-00

Каб.208

Законныя прадстаўнікі

Стрыжнёва Г.І.

 

Арганізацыя працы спартыўнай залы

Гандбол (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

09-00- 10-30

Спартыўная зала

5-11 класы

Кугач Н.С.

Турызм (ЦФАР Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Бажанскі В.А.

АФП з элементамі турызму (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

 12-15-17-00

Спартыўная зала

5-11 класы

Барысенка М.А.

Валейбол (ФСЦДіМ Ленінскага раёна)

17-15- 19-30

Спартыўная зала

7-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

 

Намеснік дырэктара па ВР                        Г.М. Паўлоўская

 

Галасаванне

 

Сайты партнёры

ДОСААФ Ленинского района Центры, дружественные подросткам 
Минский государственный ПТК полиграфии, ptk-pol.minsk.edu.by Могилевский институт МВД Республики Беларусь Могилевский институт МВД Республики Беларусь 
Система дистанционного обучения ГУО ДОСААФ Комитет по образованию Мингорисполкома 
Минский городской институт развития образования (МГИРО), mgiro.minsk.edu.by 
Центр информационных ресурсов системы регионального образования, iso.minsk.edu.by 
Минский городской методический портал, mp.minsk.edu.by Дистанционное обучение ГУО <Центр физического воспитания и спорта учащейся молодежи 
Официальный портал Минского городского исполнительного комитета, minsk.gov.by Министерство образования Республики Беларусь Сайт камітэта па адукацыі Мінгарвыканкама Спасатели глазами детей Детям о налогах Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь МЧС Институт пограничной службы Республики Беларусь Методическая копилка Сайт «Крыніца» Блог «Духовно-просветительский центр «Крыніца» Сайт ўпраўлення адукацыі, спорту і турызму адміністрацыі Ленінскага раёна Официальный интернет-портал Президента Республики Беларусь Безопасное детство Маяк