•  
  •  
  •  
  •  
 
 
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Галоўная : Вучням : Шосты дзень тыдня : План шостага дня тыдня

План шостага дня тыдня

  

                                                                                       

ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар дзяржаўнай
установы адукацыі
”Гімназія №28 г. Мінска” 
А.М. Зяневіч

                                                      

 

План работы

дзяржаўнай установы адукацыі "Гімназія № 28 г. Мінска"

у шосты дзень тыдня 16.11.2019

 

Назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Катэгорыя ўдзельнікаў

Адказныя

Суботняя школа для будучых першакласнікаў

10-00

Каб.101

Каб. 102

будучыя першакласнікі

Гашко І.М.

Дземко М.В.

Культурна-масавыя мерапрыемствы

Наведванне тэатра беларускай драматургіі. Спектакль “Воўк-мараплавец”

11-00

РТБД

2 “А”,“Б”, 4 “Б” класы

Куракевіч Т.І.

Гаранская А.М.

Лухверчык Н.І.

Удзел у раённай акцыі па фарміраванні прававой культуры “Адзін дома”

12-00

ДУА “Сярэдняя школа № 189 г. Мінска”

3 “Б” клас

Дземко М.В.

Удзел у фінале раённага конкурсу экалагічнай моды “Галерэя вобразаў”, накірунак дэфіле

14-00

ДУА “Сярэдняя школа № 24 г. Мінска”

8-10 класы

Пяткевіч Т.І.

Педагагічная майстэрня “Падарожжа ў Амерыку”

10-00

Каб.301

5 “Б” клас

Атрошчанка В.М.

Педагагічная майстэрня «Займальнаяхімія”

10-30

Каб.313

8 “А”, 8 “Б” класы

Драздова І.А.

Педагагічная майстэрня “Біялогія вакол нас”

10-00

Каб.312

6 “Б” клас

Рудак Ю.М.

Гадзіна рускай мовы “Займальнае рускае слова”

10-00

Каб.209

7 “Б” клас

Ночкіна Т.І.

Падрыхтоўка да гарадскога конкурсу па гісторыі “Старонкі Сярэднявечча”

10-00

Каб.303

8 “А” клас

Лазук Т.Ф.

Педагагічная майстэрня “Мова- беларуская мая…”

11-00

Каб.304

11 клас

Дабравольская Н.М.

Гадзіна англійскай мовы

9-00

Каб. 309-а

9 клас

Фернанда К.У.

Гадзіна англійскай мовы

9-00

Каб. 310

5,6 класы

Гляцэвіч В.Ю.

Кансультацыя па французскай мове

10-00

Каб.309

6-8 класы

Шырневіч М.К.

Кансультацыя па французскай мове

10-00

Каб.310

7 “А”, “Б” класы

Багданава Г.У.

Алімпіядны рух

11-00

Каб.310

9 клас

Багданава Г.У.

Віктарына да года малой радзімы “Нам выпала шчасце тут нарадзіцца”        

10-30

Бібліятэка

4-5 класы

Кульбіцкая І.М.

Праца з высокаматываванымі навучэнцамі

Самы французскі французскі…

09.00- 11.00

Каб.308

9,10-11 класы

Арлова В.В.

Праца аб'яднанняў па інтарэсах

Музейная справа (занятак праводзіцца на базе музея ВАВ)

09-00-09-45

10-00-10-45

11-00-11-45

Музей гісторыі Вялікай Айчыннай вайны

5-8 класы

Давідоўская Г.П.

Асновы інфармацыйных тэхналогій

09-00-09-45

10-00-10-45

Каб.311

10 клас

Лаўшук В.А.

Уводзіны ў Інтэрнэт рэчаў

11-00-11-45

Каб.311

10 клас

Лаўшук В.А.

Умелыя рукі

10-00- 10-45

11-00-11-45

12-00-12-45

Працоўныя майстэрні

5-7 класы

Шлык М.У.

Юныя выратавальнікі

17-30-18-15

Пакой ДіМГАА

5-8 класы

Няпомняшчых М.І.

Арганізацыяпрацы ГА “БРПА”, ГА “БРСМ”

Канферэнцыя па інтэрнэт-бяспецы

10:00

Ліцэй БДУ

4-я класы

Няпомняшчых М.І.

Падрыхтоўка да раённага конкурсу піянерскіх парадна- цырыманіяльных атрадаў

13-00

Актавая зала

9 клас

Няпомняшчых М.І.

Гімназічны этап міжнароднай акцыі па роуп-скіпінгу “На спорте!”

15-00

Спартыўная зала

1-11 класы

Няпомняшчых М.І.

Арганізацыяпрацы СППС

Тэматычныя кансультацыі: “Сацыяльна–педагагічныя аспекты выхавання”,“Педагагічныя функцыі сям'і”

11.00-12.30

 

Каб.208

 

 

Законныя прадстаўнікі

 

Л.У. Паўленка педагог сацыяльны

Індывідуальныя кансультацыі для бацькоў

12-00-14-00

Каб.208

Законныя прадстаўнікі

Л.У. Паўленка педагог сацыяльны

Арганізацыя працы спартыўнай залы

АФП з элементамі турызму

9-30- 11-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Зяцькоў А.А.

АФП з элементамі турызму

12-30- 14-45

Спартыўная зала

8-11 класы

Зяцькоў А.А.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12-00-14-00

Трэнажор.зала

2-5 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

 

Намеснік дырэктара па выхаваўчай рабоце                       Г.М. Паўлоўская

Карта сайта

 

Галасаванне

 

Сайты партнёры

ШАГ - школа актыўнага грамадзяніна Я беларус маленькі Перепись-2020 Effor ЦДОДиМ «Маяк» ФСЦДиМ Ленинского района Безопасное детство ДОСААФ Ленинского района Центры, дружественные подросткам 
Минский государственный ПТК полиграфии, ptk-pol.minsk.edu.by Могилевский институт МВД Республики Беларусь Могилевский институт МВД Республики Беларусь 
Система дистанционного обучения ГУО ДОСААФ 
Минский городской институт развития образования (МГИРО), mgiro.minsk.edu.by 
Центр информационных ресурсов системы регионального образования, iso.minsk.edu.by 
Минский городской методический портал, mp.minsk.edu.by <Дистанционное обучение ГУО <Центр физического воспитания и спорта учащейся молодежи 
Официальный портал Минского городского исполнительного комитета, minsk.gov.by Министерство образования Республики Беларусь Сайт камітэта па адукацыі Мінгарвыканкама Спасатели глазами детей Детям о налогах Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь МЧС Институт пограничной службы Республики Беларусь Методическая копилка Сайт «Крыніца» Блог «Духовно-просветительский центр «Крыніца» Сайт ўпраўлення па адукацыі адміністрацыі Ленінскага раёна Официальный интернет-портал Президента Республики Беларусь Безопасное детство Маяк