•  
  •  
  •  
  •  
 
 
  •  
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Галоўная : Вучням : Факультатывы

Факультатывы

Расклад

факультатыўных заняткаў

дзяржаўнай установы адукацыі  “Гімназія №28 г.Мінска”

на Ічвэрць 2017/2018 навучальнага года

 

Настаўнік

Коль-касць гадзін

Назва факультатыва

клас

Дзень і час правядзення

кабінет

  1.  

Куракевіч Т.І.

0,5

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Панядзелак

14.05

102

  1.  

Гаранская А.М.

0,5

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Панядзелак

14.05

101

  1.  

Гашко І.М.

1

 

Вытокі роднай мовы

Серада

12.40

105

  1.  

Дземко М.В.

1

Вытокі роднай мовы

 

Серада

12.40

103

  1.  

Благарэнка Л.Л.

1

Шахматны ўсенавуч

Панядзелак 14.05

Пятніца

11.45

105

  1.  

Благарэнка Л.Л.

1

Шахматны ўсенавуч

Серада

12.40

Пятніца

12.30

103

  1.  

Багатка Э.А.

1

Асновы моўнай культуры

 

Аўторак

14.05

207

  1.  

Куракевіч Т.І.

1

Асновы моўнай культуры

Чацвер

13.05

102

  1.  

Гаранская А.М.

1

Асновы моўнай культуры

 

Пятніца

13.05

101

 

 

Расклад

факультатыўных заняткаў

дзяржаўнай установы адукацыі  “Гімназія №28 г.Мінска”

на Ічвэрць 2017/2018 навучальнага года

 

Настаўнік

Коль-касць гадзін

Назва факультатыва

клас

Дзень і час правядзення

кабінет

  1.  

Давідоўская Г.П.

1

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

7

Аўторак

15.05

303

  1.  

Давідоўская Г.П.

1

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Чацвер

15.05

303

  1.  

Давідоўская Г.П.

1

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Пятніца

15.05

303

  1.  

Лазук Т.Ф.

1

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

9

Панядзелак

14.05

303

  1.  

Пяткевіч Т.І.

1

Вырабы ў тэхніцы дэкупаж

 

6аб

Пятніца

15.05

каб.абслуг працы

  1.  

Чарнабай Л.Ул.

1

Падарожжы з матэматыкай

6аб

Панядзелак

16.05

301

  1.  

Дабравольская Н.М.

1

Рыхтуемся да вывучэння беларускай мовы на павышаным узроўні

9

Серада

15.05

304

  1.  

Арлова В.В.

1

Камунікатыўная граматыка

 

9

Субота

10.00

308

  1.  

Дабравольская Н.М.

1

Практыкум па беларускай мове

10

Панядзелак

15.05

304

  1.  

Лазук Т.Ф.

1

Абагульняючы факультатыўны курс

па гісторыі Беларусі

11

Аўторак

15.05

303

  1.  

Штанюк Н.А.

1

Практыкум па беларускай мове

11

Панядзелак

15.05

203

  1.  

 

Лагутава М.К.

 

1

Паўтараем матэматыку

11

Субота

10.00

302

  1.  

Багданава Г.Ул.

1

Лексіка-граматычны практыкум

11

Серада

15.05

310

 

 

Галасаванне

 

Сайты партнёры

ДОСААФ Ленинского района Центры, дружественные подросткам 
Минский государственный ПТК полиграфии, ptk-pol.minsk.edu.by Могилевский институт МВД Республики Беларусь Могилевский институт МВД Республики Беларусь 
Система дистанционного обучения ГУО ДОСААФ Комитет по образованию Мингорисполкома 
Минский городской институт развития образования (МГИРО), mgiro.minsk.edu.by 
Центр информационных ресурсов системы регионального образования, iso.minsk.edu.by 
Минский городской методический портал, mp.minsk.edu.by Дистанционное обучение ГУО <Центр физического воспитания и спорта учащейся молодежи 
Официальный портал Минского городского исполнительного комитета, minsk.gov.by Министерство образования Республики Беларусь Сайт камітэта па адукацыі Мінгарвыканкама Спасатели глазами детей Детям о налогах Национальный правовой Интернет-портал Республики Беларусь МЧС Институт пограничной службы Республики Беларусь Методическая копилка Сайт «Крыніца» Блог «Духовно-просветительский центр «Крыніца» Сайт ўпраўлення адукацыі, спорту і турызму адміністрацыі Ленінскага раёна Официальный интернет-портал Президента Республики Беларусь Безопасное детство Маяк