Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

План шостага дня тыдня гімназіі №28 г. Мінска на II паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

ДАТА

Форма правядзення, назва мерапрыемства

Час правядзення

Месца правядзення

Кантынгент, катэгорыя

Адказны

 

15.01-кансультацыйная

 

 

 

 

 

Кансультацыя для бацькоў «Як навучыць дзіця самаарганізацыі?»

11.30

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Кансультацыя для бацькоў

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Падрыхтоўка да гарадскога этапа конкурсу даследчых работ

10.30

Каб.307

11 клас

Шчур Т.І.

Кансультацыя “Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Інтэрактыўны занятак “Займальная хімія”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Кансультацыя па рускай мове

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Педагагічная майстэрня “Скарбы мовы”

10.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Гутарка “Зімовыя святы і абрады Беларусі”

10.30

Бібліятэка

4-5 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

22.01 (прававое выхаванне) «Сумленне, адказнасць, закон»

Завочнае падарожжа “Замкі Беларусі”

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Віктарына “Святы розных краін”

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Развіваючыя настольныя гульні. Турнір.

11.40

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Занятак “Кветкі шчасця”

11.00

Каб.206

3 “Б” клас

Сяськова Ж.І.

Круглы стол “Мае правы і абавязкі”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Інфармацыйна-прафілактычная віктарына “Закон і я: адказнасць непаўналетніх”

10.30

Каб.307

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Круглы стол «Што я ведаю пра закон?»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Экскурсія па экатрапе Маляўкі

11.00

экатрапа

7 «А» клас

Рудак Ю.М.

Спартландыя «Прывітанне, СПОРТ !»

12.00

Спартыўная зала

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Інтэлектуальная гульня «Калейдаскоп навук»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Круглы стол «Ты маеш права»

11.00

музей

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

29.01.(працоў

нае выхаванне) «Чалавек працаю славіцца»

 

 

 

 

Віртуальнае падарожжа «Як працуе пошта?». Выраб паштовай маркі.

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Майстэрня «Нажнічкі-чараўнічкі»

11.30

каб. 207

3 “А” клас

Багатка Э.А.

Акцыя «Чысты класс»

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Круглы стол “Рэдкія прафесіі”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Хімічны калейдаскоп “Рэакцыі вакол нас”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Прагляд і абмеркаванне фільмаў па антынаркатычнай тэматыцы

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Віктарына па казках Андэрсэна “Казачны дзянёк”

10.30

Бібліятэка

2-4 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

05.02(патрыятычнае і грамадзянскае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Індывідуальныя кансультацыі

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Майстэрня “Нажнічкі- чараўнічкі”

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Экскурсія ў музей “Традыцыям верныя”

10.00

музей “Традыцыям верныя”

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Фестываль настольных гульняў

11.30

Каб.206

3 “Б” клас

Сяськова Ж.І.

Творчая майстэрня “Чароўная валянцінка”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Конкурс творчых работ “Святло зямлі маёй чароўнай”(аб малой радзіме)

10.00

Каб.207

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Інтэлектуальная гульня «Мой любы край. Міншчына.»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Наведванне музея прыроды і экалогіі

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Віртуальны паход «Па родных сцяжынках»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Круглы стол «Што значыць быць патрыётам сваёй краіны?»

11.00

музей

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Віктарына «Гісторыя роднай Радзімы»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Экскурсія ў музей гімназіі “Традыцыям верныя”

10.00

музей

11 клас

Штанюк Н.А.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

12.02-здаровы лад жыцця

 

Гульнявая эстафета «Не спыніць нам санак бег»

10.00

стадыён

2 “А” клас

Усава А.М.

Віктарына «Вітаміны і садавіна- карысныя прадукты»

11.00

каб. 207

3 “А” клас

Багатка Э.А.

Нядзельная школа

10.00

Каб.102

будучыя першакласнікі

Куракевіч Т.І.

Круглы стол “Здаровае харчаванне”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Виктарына   «Герои спарту»

12.00

Спартыўная зала

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Педагагічная майстэрня “Вучымся рашаць задачы”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Складанне калажу

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Харэаграфічная гасцёўня “Школа вальса”

13.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Віктарына “Мы ведаем правілы дарожнага руху”

10.30

Бібліятэка

2-4 класы

Кульбіцкая І.М.

 

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

19.02 (прававое выхаванне)

“Сумленне, адказнасць, закон”

Спартыўныя гульні, эстафеты

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Майстэрня Чароўнага алоўка

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Шашачны турнір

10.00

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Інтэрактыўная гульня “Сумленнасць і адказнасць”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Віктарына «Канстытуцыя Рэспублікі Беларусь»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Спартыўныя гульні

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Гадзіна ветлівасці «Дабру адкрыецца сэрца»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Трэнінг «Ці ўмееш ты адказаць «не»?»

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня « Чытаем гістарычную карту»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Гульня «Я і адказнасць»

11.00

Пакой ДіМАА

8-9   класы

Дарашэнка В.І.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

26.02- (працоўнае «Чалавек працаю славіцца»)

Конкурс малюнкаў «Прафесіі нашых бацькоў»

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Гульня «Лепім снегавіка»

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Віртуальнае вандраванне “Ганаровыя землякі маёй Беларусі”

10.00

Каб.207

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Конкурс прэзентацый “Выбіраем прафесію для душы”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Спартыўныя гульні на свежым паветры

12.00

Стадыён

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Творчая майстэрня “Віншаванні для мамы”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Трэнінг «Складанне рэзюме»

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Экалагічна-краязнаўчае падарожжа па запаветных месцах Беларусі

10.30

Бібліятэка

4-5 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

 

05.03-(прафарыента

цыйная работа)

Індывідуальныя кансультацыі

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Работа з бацькамі

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Выраб   віншавальнай паштоўкі

10.00

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Віктарына “Кім я хачу стаць?”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Круглы стол «Мой выбар»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Свята “8 сакавіка”

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Гульня «Матэматычны цягнік»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Прэзентацыя «Сучасныя і прэстыжныя прафесіі»

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Круглы стол «Прафесіі маіх бацькоў»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

 

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

12.03(здаровы лад жыцця) “Здаровы я здаровая краіна»

Экалагічны конкурс «Знатакі лесу»

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Рухомыя гульні на свежым паветры

11.00

каб. 207

3 “А” клас

Багатка Э.А.

Рухомыя гульні на свежым паветры

11.00

стадыён

3 “Б” клас

Сяськова Ж.І.

Індывідуальныя заняткі

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Інтэлектуальная гульня “Здароўе здабудзеш- здаровым будзеш”

10.30

Каб.207

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Рухомыя гульні

10.00

Спартыўная зала

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Спартландыя «Здаровы я – здаровая краіна»

12.00

Спартыўная зала

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Педагагічная майстэрня “Праверым веды”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Конкурс насценгазет

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Харэаграфічная гасцёўня “Школа вальса”

13.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Гульня па станцыях: “Знаёмімся зправамі дзіцяці ”  

10.30

Бтбліятэка

3-5         класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

 

19.03 –кансультацый ная субота

Майстэрня   Нажнічак-Чароўнічак. Выраб цацкі

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Кансультацыя па матэматыкі

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Кансультацыя для бацькоў

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Кансультацыя “Цікавая марфалогія”

10.30

Каб.207

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Кансультацыя «Па сцяжынках займальнай геаграфіі»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Кансультацыя “Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Кансультацыя “Мая любімая біялогія”

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Брэн-рынг «Матэматыка вакол нас»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня «Знайсці ключавое паняцце»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Заняткі “ЦТ на 100%”

10.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

26.03 (прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Круглы стол «Мае правы і абавязкі»

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Віктарына «Рашай, лічы, адгадвай»

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Спартландыя «Патрыёты, наперад!»

12.00

Спартыўная зала

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Інтэрактыўная гульня “Вясёлыя і знаходлівыя”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Гульня «Знатакі права»

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Дзелавая гульня «Сам сабе адвакат»

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Віктарына па правілах этыкету :     Прыходзь да мяне на дзень нараджэння

10.30

Бібліятэка

5-6 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

02.04 (прафарыентацыйнае выхаванне)

Індывідуальныя кансультацыі

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Віктарына “Смяяцца не забараняецца”

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Інтэрактыўны занятак “Чароўны куфэрак”

10.00

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Віктарына “манетны двор”

11.00

Каб.206

3 “Б” клас

Сяськова Ж.І.

Кола цудаў “Выбар прафесіі”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Круглы стол “Прафесіі маіх бацькоў”

10.30

Каб.207

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Аніміраваныя рэбусы

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Наведванне музея гімназіі “Традыцыям верныя”

10.00

музей

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Самапрэзентацыя «Я будучы спецыяліст»

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

09.04-(ЗЛЖ)

Гульня-падарожжа «Касмічныя далі»

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Інтэрактыўны занятак «Здаровы я – здаровая краіна»

11.00

каб. 207

3 “А” клас

Багатка Э.А.

Нядзельная школа

10.00

Каб.102

будучыя першакласнікі

Куракевіч Т.І.

Віктарына “Здаровы лад жыцця”

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Спартыўныя гульні на свежым паветры

12.00

Спартыўная зала

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Круглы стол “Гадзіна цікавай хіміі”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Наведванне парка Грэкавай

11.00

парк

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

ПРагляд і абмеркаванне фільма «Сакрэты маніпуляцыі. Табак”

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Харэаграфічная гасцёўня “Школа вальса”

13.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Віктарына: “Агляд прафесій”

10.30

Бібліятэка

7-9 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

16.04-кансультацыйная субота

Віктарына “Аб вітамінах ведаю ўсё…”

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Індывідуальныя кансультацыі па матэматыцы

10.00

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Матэматычная   вясёлка

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Віктарына «Мая планета Зямля»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Кансультацыя “Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Педагагічная майстэрня “Скарбы мовы”

10.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Занятак «Матэматыка вакол»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Кансультацыя па рускай мове

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

23.04 -(працоўнае выхаванне) ”Чалавек працаю славіцца”

Конкурс малюнкаў “Прыгожыя мясціны Беларусі”

11.30

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Выраб віншавальнай паштоўкі да свята Пасхі

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Акцыя «Чысты клас»

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Творчая сустрэча з бацькамі “У свеце прафесій”

11.00

каб.307

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Феналагічныя назіранні “Вясновыя з’явы прыроды”

11.00

Горад птушак

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Сустрэча з прадстаўніком прафесіі «спорт»

12.00

Каб.301

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Занятак самаадукацыі “Мае веды”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Педагагічная майстэрня «Асоба ў гісторыі»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Кніжная выстава, відэяфільм: “ Чорная хмара – Чарнобыль”

10.30

Бібліятэка

 

4-5   класы

 

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

30.04 (Сумленне, адказнасць, закон)

Індывідуальныя кансультацыі

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Конкурс малюнкаў “Вясна ідзе, вясне дарогу”

10.00

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Круглы стол «Мае абавязкі»

11.00

каб. 207

3 “А” клас

Багатка Э.А.

Круглы стол “Мае абавязкі”

11.00

Каб.206

3 “Б” клас

Сяськова Ж.І.

Конкурс чытальнікаў “Вясна ідзе, вясне дарогу”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Гульня-падарожжа «У казачным лесе»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Круглы стол «Што ў жыцці залежыць ад мяне?»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Круглы стол «Як выкарыстоўваць сваё права?»

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

07.05(патрыятычнаеі грамадзянс

кае выхаванне) “Я гэты край Радзімаю заву”

Віртуальнае падарожжа «7 цудаў Беларусі»

10.00

Каб.205

2 “А” клас

Усава А.М.

Індывідуальныя заняткі

10.00

Каб.102

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Экскурсія ў музей гісторыі ВАВ

10.30

Музей гісторыі ВАВ

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Экскурсія “Па вуліцах старога Мінска”

10.00

Траецкае прадмесце

Няміга

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Круглы стол “Мы-патрыёты”

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Гадзіна вясёлай матэматыкі

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Складанне турыстычнага маршруту «Вандраванне па Беларусі»

11.00

Каб.209

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Прэзентацыя «Малыя героі вялікай вайны»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

14.05-кансультацыйная субота

Майстэрня Чароўнага алоўка

11.30

Каб.103

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Кансультацыя для бацькоў

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Індывідуальныя кансультацыі

10.00

Каб.204

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Кансультацыя для бацькоў

11.00

Каб.206

3 “Б” клас

Сяськова Ж.І.

Кансультацыя для бацькоў

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Віртуальны турыстычны тур «Па краінах Азіі»

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Кансультацыя “Смак беларускай мовы”

10.00

Каб.304

6 “Б” клас

Дабравольская Н.М.

Спартыўная гульня «Спорт вачамі гледачоў»

12.00

Спартыўная зала

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Педагагічная майстэрня “Займальная хімія”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Кансультацыя па гісторыі Беларусі

11.00

Каб.212

9 «А» клас

Давідоўская Г.П.

Педагагічная майстэрня «Праца з гістарычнымі паняццямі»

10.00

Каб.303

10 клас

Лазук Т.Ф.

Заняткі “ЦТ на 100%”

10.00

Каб.203

11 клас

Штанюк Н.А.

Віктарына да міжнароднага дня сям’і. “Сем Я. Сям’я мая, маё жыццё, любоў мая”

10.00-

Бібліятэка

3-4 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

21.05-(прававое выхаванне) “Сумленне, адказнасць, закон”

Экалагічная прагулка-назіранне “Птушкі вясной”

10.00

узбярэжжа р.Свіслач

2 “А” клас

Усава А.М.

Кансультацыя для бацькоў

11.00

каб. 207

3 “А” клас

Багатка Э.А.

Экскурсія

10.00

Мір, Несвіж

4 “А” клас

Куракевіч Т.І.

Інфармацыйна-прафілактычная гутарка “Бяспечныя паводзіны ў глабальнай сетцы Інтэрнэт”

10.30

Каб.207

5 “Б” клас

Шчур Т.І.

Круглы стол “Мы-разам”

11.00

каб. 214

7 “А” клас

Рудак Ю.М.

Занятак самапазнання «Мы- розныя, мы- іншыя»»

10.00

Каб.306

8 «Б» клас

Літвінава Г.У.

Віктарына “Усё аб правах дзіцяці”

11.00

каб.212

9 “А” клас

Давідоўская Г.П.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

28.05-здаровы лад жыцця

Экскурсія “Скарбы роднага краю”

10.00

 

1 “Б” клас

Дземко М.В.

Святочная праграма “Бывай першы клас!”

11.00

Каб.105

1 “А” клас

Гашко І.М.

Велапрагулка “Усе на веладарожку”

10.00

стадыён

2 “Б” клас

Лухверчык Н.І.

Спартыўнае свята “Два караблі”

10.00

Каб.101

4 “Б” клас

Гаранская А.М.

Вас выклікае   спартландыя

10.00

Каб.312

6 «А» клас

Каржоўнік А.В.

Дзень здароўя «Вітаем, лета!»

12.00

Стадыён

7 «Б» клас

Куляшова М.В.

Мультымедыйная гадзіна “Планета Зямля”

11.00

каб. 313

8 “А” клас

Драздова І.А.

Экскурсія ў Лошыцкі парк

11.00

парк

9 «Б» клас

Папкова С.У.

Экскурсія “Апошні званок”

10.00

Мінскі раён

11 клас

Штанюк Н.А.

Кніжкіна бальніца. Рамонт кніг і падручнікаў.

10.00

Бібліятэка

5-6 класы

Кульбіцкая І.М.

Турызм

9-00- 12-00

Спартыўная зала

4-7 класы

Бажанскі В.А.

Спартыўныя гульні

12-00- 13-00

Спартыўная зала

5-6 класы

Куляшова М.В.

ГА «Беларуская рэспубліканская арганізацыя па таэквандо»

12.00-13.00

малая спартыўная зала

5-8 класы

Мартынчык Д.А.

Валейбол

14-30-16-45

Спартыўная зала

9-11 класы

Арцюхова В.Я.

 

Раздзелы сайта